Formuła GrowUltra na wypadanie włosów. Opinie, efekty, skład. HIT czy KIT? 4.8/5 (122)

Łysienie dotyczy kobiet i mężczyzn w różnym wieku i może mieć rozmaite przyczyny – od zaburzeń hormonalnych, aż do chronicznego stresu. To schorzenie może być powodem wielu poważnych kompleksów, tym bardziej, że wiele osób nie widzi szans na poprawę swojej sytuacji. Czy GrowUltra może rozwiązać problem nadmiernego wypadania włosów?

Osobom, które dopiero co zauważyły u siebie wzmożone wypadanie włosów, zaleca się zmianę diety na zdrowszą, większą ilość snu oraz wprowadzenie odpowiednich technik relaksacyjnych. Wielu ludzi stosuje również odżywcze szampony i inne tego typu preparaty. Najczęściej jednak wzmacniają one włosy, ale nie pomagają bezpośrednio w problemie łysienia. Jedną z zalecanych metod (choć stanowiącą dla wielu ostateczność) jest przeszczep włosów. To jednak rozwiązanie kosztowne oraz długotrwałe (kilkugodzinny zabieg musi być powtórzony 3- lub 4-krotnie).

GrowUltra ma być odpowiedzią na potrzeby wielu ludzi: jest sposobem nieinwazyjnym, stosunkowo niedrogim i – zdaniem producentów – także skutecznym. Czy warto wierzyć w te zapewnienia? Jakich efektów można spodziewać się po kuracji serum GrowUltra?

Z poniższego artykułu dowiesz się:

GrowUltra – skład i jego działanie

Oprócz kilkunastu innych, pobocznych składników roślinnych, formuła serum opiera swoje działanie na następujących ekstraktach:

Wyciąg z tarczycy bajkalskiejwystępują w nim związki lipofilne takie jak: bajkalina, wogonina, wognozyd i bajaleina oraz niewielkie ilości flawonoidów. Tarczyca bajkalska zawiera także koenzym Q10.  Roślina wspiera przebieg fazy anagenowej (wzrostowej) włosów oraz wzmacnia ich kondycję, czyniąc je odpornymi na działanie szkodliwych czynników.

Wyciąg z kiełków soi przywraca włosom gęstość oraz przeciwdziała ich wypadaniu. Stanowi bombę witaminową, która odżywia włosy i poprawia znacząco ich kondycję.

Wyciąg z pszenicyjest bogaty w składniki odżywcze (aminokwasy, peptydy, glukoza). Odżywia skórę głowy oraz regeneruje włosy zarówno od środka, jak i od zewnątrz. Efektem stosowania wyciągu z pszenicy na włosy jest ich wygładzenie oraz odczuwalna poprawa miękkości włosów.

kwiat tarczycy bajkalskiej
Tarczyca bajkalska

GrowUltra – stosowanie serum i możliwe efekty

Producent radzi, by aplikować serum 3 razy w tygodniu. Należy wmasowywać produkt przez kilka minut w skórę głowy,  a następnie spłukać go bieżącą wodą. Przed każdą aplikacją należy wstrząsnąć energicznie opakowaniem.

Zdaniem producenta, systematyczna aplikacja GrowUltra na włosy pozwala uzyskać szybkie i widoczne rezultaty. Rolą serum jest przede wszystkim:

  • Hamowanie wypadania włosów
  • Zwiększenie objętości włosów
  • Zatrzymanie procesu łysienia
  • Wydłużenie fazy wzrostu włosa (anagenowej)
  • Stymulacja komórek macierzystych do wytwarzania nowych włosów

GrowUltra – opinie, przeciwwskazania

Każdy człowiek ma nieco inne predyspozycje i prowadzi inny tryb życia, dlatego jeden preparat nie może działać jednakowo na wszystkich użytkowników. Przeglądając komentarze na forach internetowych oraz blogach tematycznych, można dojść do wniosku, że jedyne niezadowolone osoby to te, które spodziewały się ekspresowych wyników. Nic z tego – proces wzrostu włosa jest dosyć złożony i potrzeba co najmniej dwóch tygodniu, aby zauważyć widoczne i odczuwalne zmiany w tym zakresie.

GrowUltra – opinia redakcji

GrowUltra ma bezpieczny skład czerpiący z naturalnej mocy ekstraktów roślinnych. Stanowi rozsądną i stosunkowo niedrogą przeciwwagę dla przeszczepu włosów, jest też dostępny od ręki w internetowym sklepie producenta.

Osoby, które miały okazję stosować GrowUltra wypowiadają się pozytywnie o jego działaniu – podobnie jak specjaliści z dziedziny chorób włosów. Biorąc pod uwagę wszystkie te recenzje, jak również właściwości poszczególnych składników serum, pozostaje nam już tylko uznać GrowUltra za preparat godny uwagi i warty polecenia. Kuracja obejmująca zalecane dawkowanie może pomóc odwrócić proces łysienia, jak również przyczynić się do wzrostu nowych włosów.

Na koniec bardzo ważna informacja związana z kupnem serum GrowUltra. Zamówienia można dokonywać tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Działanie to jest zrozumiałe, gdyż w ten sposób firma może gwarantować oryginalność swoich produktów, a co za tym idzie skuteczność ich działania oraz bezpieczeństwo stosowania. Zakup na stronie producenta polega po prostu na wypełnieniu prostego formularza, w którym podajemy wszystkie niezbędne do wysyłki dane.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony producenta, gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie:

www.growultra.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?