GrowUltra 4.8/5 (112)

Formuła GrowUltra na wypadanie włosów. Opinie, efekty, skład. HIT czy KIT?

jak zagęścić włosy Łysienie dotyczy kobiet i mężczyzn w różnym wieku i może mieć rozmaite przyczyny – od zaburzeń hormonalnych, aż do chronicznego stresu. To schorzenie może być powodem wielu poważnych kompleksów, tym bardziej, że wiele osób nie widzi szans na poprawę swojej sytuacji. Czy GrowUltra może rozwiązać problem nadmiernego wypadania włosów?

Osobom, które dopiero co zauważyły u siebie wzmożone wypadanie włosów, zaleca się zmianę diety na zdrowszą, większą ilość snu oraz wprowadzenie odpowiednich technik relaksacyjnych. Wielu ludzi stosuje również odżywcze szampony i inne tego typu preparaty. Najczęściej jednak wzmacniają one włosy, ale nie pomagają bezpośrednio w problemie łysienia. Jedną z zalecanych metod (choć stanowiącą dla wielu ostateczność) jest przeszczep włosów. To jednak rozwiązanie kosztowne oraz długotrwałe (kilkugodzinny zabieg musi być powtórzony 3- lub 4-krotnie).

GrowUltra ma być odpowiedzią na potrzeby wielu ludzi: jest sposobem nieinwazyjnym, stosunkowo niedrogim i – zdaniem producentów – także skutecznym. Czy warto wierzyć w te zapewnienia? Jakich efektów można spodziewać się po kuracji serum GrowUltra?

 

GrowUltra – skład

Oprócz kilkunastu innych, pobocznych składników roślinnych, formuła serum opiera swoje działanie na następujących ekstraktach:

Wyciąg z tarczycy bajkalskiejwystępują w nim związki lipofilne takie jak: bajkalina, wogonina, wognozyd i bajaleina oraz niewielkie ilości flawonoidów. Tarczyca bajkalska zawiera także koenzym Q10.  Roślina wspiera przebieg fazy anagenowej (wzrostowej) włosów oraz wzmacnia ich kondycję, czyniąc je odpornymi na działanie szkodliwych czynników.

Wyciąg z kiełków soi przywraca włosom gęstość oraz przeciwdziała ich wypadaniu. Stanowi bombę witaminową, która odżywia włosy i poprawia znacząco ich kondycję.

Wyciąg z pszenicyjest bogaty w składniki odżywcze (aminokwasy, peptydy, glukoza). Odżywia skórę głowy oraz regeneruje włosy zarówno od środka, jak i od zewnątrz. Efektem stosowania wyciągu z pszenicy na włosy jest ich wygładzenie oraz odczuwalna poprawa miękkości włosów.

 

GrowUltra – stosowanie serum

Producent radzi, by aplikować serum 3 razy w tygodniu. Należy wmasowywać produkt przez kilka minut w skórę głowy,  a następnie spłukać go bieżącą wodą. Przed każdą aplikacją należy wstrząsnąć energicznie opakowaniem.

długie i lśniące włosy

GrowUltra – sposób działania

Zdaniem producenta, systematyczna aplikacja GrowUltra na włosy pozwala uzyskać szybkie i widoczne rezultaty. Rolą serum jest przede wszystkim:

  • Hamowanie wypadania włosów
  • Zwiększenie objętości włosów
  • Zatrzymanie procesu łysienia
  • Wydłużenie fazy wzrostu włosa (anagenowej)
  • Stymulacja komórek macierzystych do wytwarzania nowych włosów

 

GrowUltra – opinie, przeciwwskazania

Każdy człowiek ma nieco inne predyspozycje i prowadzi inny tryb życia, dlatego jeden preparat nie może działać jednakowo na wszystkich użytkowników. Przeglądając komentarze na forach internetowych oraz blogach tematycznych, można dojść do wniosku, że jedyne niezadowolone osoby to te, które spodziewały się ekspresowych wyników. Nic z tego – proces wzrostu włosa jest dosyć złożony i potrzeba co najmniej kilku tygodniu, aby zauważyć widoczne i odczuwalne zmiany w tym zakresie. A jak wypowiadają się osoby zadowolone z kuracji GrowUltra?

,,Kiedy zauważyłam, że moje włosy poniewierają się już prawie wszędzie, postanowiłam działać. Pomyślałam, że jestem młoda i chcę jeszcze nacieszyć się długimi włosami. Podczas wizyty w salonie, mój fryzjer podrzucił mi pomysł o stosowaniu GrowUltra. Weszłam tego samego dnia na stronę, a przy okazji trafiłam jeszcze na niższą cenę, więc wzięłam od razu 2 opakowania. Nie żałuję, bo serum działa rewelacyjnie. Nie tylko mam więcej włosów, ale też zauważyłam, że są bardziej lśniące i zdecydowanie mocniejsze.”

– Monika, 36 lat

,,Nigdy nie mogłem pochwalić się burzą loków, ale z tą fryzurą, którą miałem byłem sentymentalnie związany. Tym bardziej zabolało mnie, kiedy zacząłem zauważać pierwsze przerzedzające się placki. Zasięgnąłem szybko języka i oprócz głupich komentarzy w stylu <starość nie radość> dowiedziałem się też o produkcie takim jak GrowUltra. Stosowanie nie było uciążliwe, a już po miesiącu mogłem odetchnąć z ulgą, bo nadmierne wypadanie włosów ustało.”

– Staszek, 48 lat

Stosowanie produktu zgodnie z zaleceniami producenta nie powinno powodować skutków ubocznych. Nie ma też żadnych poważnych przeciwwskazań do stosowania tego preparatu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem kuracji na porost włosów należy skontaktować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.

 

GrowUltra – gdzie kupić? Jaka cena?

Aktualna cena za serum GrowUltra to 317 zł. Osoby, dla których ta cena wydaje się zbyt wygórowana, mogą jednak liczyć na czasowe promocje, które pozwalają kupić ten produkt za 219 zł lub nawet 179 zł. Warto śledzić stronę producenta, jeśli chcesz upolować taką okazję.

Jedynym sprawdzonym miejscem zakupu preparatu GrowUltra jest oficjalna strona producenta GrowUltra i nie rekomendujemy żadnego innego sklepu, który ma w sprzedaży ten środek na łysienie.

Zamówienie serum wprost od producenta daje gwarancję oryginalności, jakości oraz bezpieczeństwa.

 

GrowUltra – opinia redakcji

GrowUltra ma bezpieczny skład czerpiący z naturalnej mocy ekstraktów roślinnych. Stanowi rozsądną i stosunkowo niedrogą przeciwwagę dla przeszczepu włosów, jest też dostępny od ręki w internetowym sklepie producenta.

Osoby, które miały okazję stosować GrowUltra wypowiadają się pozytywnie o jego działaniu – podobnie jak specjaliści z dziedziny chorób włosów. Biorąc pod uwagę wszystkie te recenzje, jak również właściwości poszczególnych składników serum, pozostaje nam już tylko uznać GrowUltra za preparat godny uwagi i warty polecenia. Kuracja obejmująca zalecane dawkowanie może pomóc odwrócić proces łysienia, jak również przyczynić się do wzrostu nowych włosów.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link prowadzący  bezpośrednio do strony producenta:

> GrowUltra <

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?