Jak poprawić jakość życia seksualnego?

stopy kobiety i mężczyzny

Na szczęśliwe życie składa się wiele czynników – praca, zarobki, zdrowie, życie towarzyskie, rodzina, samospełnienie, realizacja marzeń, poczucie sensu w tym co robimy, a także udane życie seksualne. Mężczyźni bardzo często nakładają na siebie wielki ciężar w wielu tych aspektach, choć na nie wszystkie z nich mają wpływ.

Udane życie erotyczne, to niewidoczna wizytówka każdego, dumnego z siebie mężczyzny. To część jego ego, która wpływa na poczucie pewności siebie i życiową satysfakcję. Jak zatem podnieść swoją sprawność w tym obszarze? Poniżej poruszamy kilka ważnych tematów dotyczących intymnych zbliżeń, a także dajemy kilka konkretnych rad, na temat tego jak być lepszych kochankiem, za każdym razem.

Sprawność seksualną możemy sprowadzić do 3 podstawowych filarów. Jest to podejście, czyli pewność siebie, luz i dystans, a także szacunek do drugiej osoby. Kondycja – czyli po prostu wydajność naszego organizmu i poziom energii, a także wewnętrzne procesy organizmu, na które mamy mniejszy lub większy wpływ. Zajmijmy się teraz każdym z tych filarów, zaczynając od ostatniego.

mężczyzna trzyma kobietę na rękach

SEKS W PIGUŁCE

Jest taki wiek, w którym niezależnie od ilości przespanych godzin, jesteśmy królami sypialni. To moment, w którym nie dotyczą nas dorosłe zmartwienia finansowe i to, że raport ma znaleźć się w poniedziałek na biurku u szefa. Czas leci jednak, nieubłaganie szybko, a wraz z nim zmniejsza się nasza sprawność seksualna. Stres, przepracowanie, przemęczenie, a nawet problemy służbowe czy finansowe, mogą być przyczyną braku erekcji, a także spadku libido i destabilizacji poziomu testosteronu. 

Niegdyś szybko łapalibyśmy za Viagrę, dzisiaj wiemy, że istnieją także inne (może lepsze?) sposoby, na to by wspomóc organizm w trudnych czasach i dodać animuszu w sypialni. Mowa tu o naturalnych preparatach, których ziołowe ekstrakty i wiele witamin oraz mikroelementów, wpływa na wewnętrzną gospodarkę organizmu mężczyzny, tak aby podnosić jego zdolności seksualne.

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka preparatów. Na pierwszym ogień proponujemy przyjrzeć się bliżej Erogenowi X oraz Colloselowi – to dwa żele, dzięki którym erekcja będzie mocniejsza, penis większy, a doznania jeszcze bardziej intensywne. Jeśli chodzi zaś o wewnętrzną stymulację organizmu, warto wymienić kapsułki Extreen, które stymulując układ krwionośny i tkanki gąbczaste, sprawią, że erekcja będzie dłuższa, a członek będzie stawał się z czasem coraz dłuższy.

SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

Nie ma się co oszukiwać, bardziej lub mniej spokojny, dłuższy lub krótszy – seks to fizyczny wyraz miłości, na który potrzebujemy energii i ochoty. Niestety tego czasami brakuje, szczególnie z wiekiem, kiedy naturalne siły witalne i kondycja spadają. Dlatego warto zadbać o wyższy poziom sprawności. Jak to zrobić, w każdym wieku?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy po dwudziestce, czy przed siedemdziesiątką, możemy wykonać szereg małych zmian, które pozwolą zwiększyć sprawność fizyczną, pozwalając na lepsze osiągi w sypialni, dłuższe erekcje oraz późniejszy czas ejakulacji.

Na początek zwróćmy uwagę na to co jemy. Dobrze zbilansowana dieta, pozwala na dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów, które pozwalają podtrzymać dobrą kondycję. Do tego warto dołożyć ćwiczenia fizyczne, które zdejmą z ciała stres i pozwolą wzmocnić organizm, a także wpłynął na zwiększoną syntezę testosteronu, co z kolei przełoży się na wyższy poziom libido. Tutaj również warto pomyśleć o zakupie tabletek Erogen X oraz żelu Collosel czy Extreen, które również pozytywnie wpłyną na wydajność seksualną.

NASTAWIENIE

Tak zwana, psychiczna strona medalu, również odgrywa ogromną rolę w poprawie życia seksualnego. To głównie mózg kontroluje poziom podniecenia, libido – a zatem ochotę na seks, a także zdolności erotyczne w ramach erekcji czy odpowiedniego czasu ejakulacji.

Zbliżenie erotyczne może być bardzo przyjemne, jednocześnie jednak stanowić ogromny czynnik stresogenny, z którym nie każdy umie sobie poradzić. W pierwszej kolejności, trzeba sobie uświadomić, że prawdziwe życie to nie film, zatem spraw łóżkowych nie powinniśmy traktować w sposób, jaki dyktują nam filmy erotyczne.

Każdej sytuacji łóżkowej, z pewnością pomoże dystans – to znaczy pozwolenie sobie na to, aby nie było idealnie. Potrzebny jest również szacunek do swojego partnera lub partnerki – należy obserwować, słuchać i pokazać pełne zaangażowanie w pragnienia drugiej osoby. Zmiana tych dwóch czynników sprawi, że każde zbliżenie intymne będzie o wiele przyjemniejsze.

zmęczona kobieta

PROFESJONALNA POMOC

Szczególnie mężczyznom, bardzo trudno przyznać się do swoich problemów i niepowodzeń. Zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną, która stano często wyznacznik poziomu męskości. Warto jednak uświadomić sobie, że niektóre problemy łóżkowe, mają tak głęboko zakorzenione przyczyny fizyczne i psychiczne, że nie poradzimy sobie z nimi sami. Nawet przy pomocy dobrych preparatów i suplementów diety.

Z tego powodu, bardzo ważne, aby zawsze zgłosić się do specjalisty, jeśli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem własnym sumptem. Wszyscy Panowie powinni pamiętać, że nie są sami, a ich problemy nie stanowią wyjątku, dlatego nie warto myśleć o wstydzie przed wyciągnięciem ręki po profesjonalną pomoc.

Podsumowanie

Organizm to instrument z wielką siecią połączeń, gdzie każdy proces zależy od drugiego. Z tego powodu musimy pamiętać, że pełnia sprawności seksualnej, to nie tylko silna erekcja i wysokie libido. Jeśli naprawdę chcemy stać się lepszymi partnerami erotycznych uniesień, powinniśmy zadbać kompleksowo o swoje zdrowie i kondycję. Na szczęście nie jest to takie trudne, a efekty są bardzo satysfakcjonujące.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?