Jak sprawdzić, czy jej się podobasz?

7 niezawodnych znaków
Mężczyźni nie znoszą być odrzucani przez kobiety. Nie ma nic gorszego, niż ego rozbite w pył przez kobietę twoich snów, która nie ma ochoty na ciąg dalszy po pierwszej randce. Wydawało ci się, że jest zainteresowana, a ona nie odbiera telefonów? Zapewne nie zauważyłeś znaków, jakie ci wysyłała.

Mężczyźni często uważają, że kobiety są zbyt subtelne i brak im bezpośredniości, gdy chcą okazać mężczyźnie że im się podoba. To prawda, często ich sygnały mogą pozostać niezauważone, ale poniżej przedstawiamy te, co do których możesz być pewny, że oznaczają zainteresowanie twoją osobą.
1-Ma „właściwe” gesty
Jak ogólnie wiadomo, mowa ciała nie kłamie. Natura wyposażyła nas w zestaw zachowań i gestów, które zdradzają nasze zainteresowanie drugą osobą. Od rozszerzonych źrenic po sposób uśmiechania się – jeśli będziesz uważny, będziesz wiedział, co o tobie myśli.
Oto najłatwiejsze do zauważenia elementy mowy ciała :
• Jej nogi, ramiona lub stopy są zwrócone w twoim kierunku
• Gdy mówi do ciebie, patrzy na ciebie, a nie w bok
• Bawi się włosami, biżuterią albo jakimś przedmiotem
• Zachowuje się jak twoje lustro (pije w tym samym momencie, powtarza twoje gesty..)
• Uśmiecha się, przechylając głowę.
Jeśli zauważysz kilka z wymienionych zachowań, możesz być pewien, że dziewczyna nie chce poprzestać na jednym spotkaniu.

2-Nigdy nie jest zajęta
Istnieje złota zasada: jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, będzie dostępna. To znaczy, że kiedy już wymienicie numery telefonów, szybko zaakceptuje twoje zaproszenie, a jeśli naprawdę będzie w tym terminie zajęta, szybko zaproponuje inną datę.
Kobieta, która ma ochotę poznać cię bliżej, nigdy nie powie – „wiesz, jestem teraz naprawdę zajęta… niech spojrzę do kalendarza…właśnie zakończyłam związek, potrzebuję trochę odpocząć od mężczyzn…” Nawet jeśli spotyka się z kimś innym, jeśli jej się spodobasz, zostawi ci uchyloną furtkę.

3-Interesuje się tobą
Kobieta, której się podobasz, będzie chciała wiedzieć o tobie wszystko (żeby zaspokoić ciekawość własną oraz bombardujących ją pytaniami koleżanek).
Wypyta cię o rodzinę, przeszłość, ulubione rozrywki.
Bardzo szybko będzie próbowała wybadać twoje zainteresowania, żeby udać, że pasjonuje ją to samo: „Coś takiego! interesujesz się taksydermią! zawsze fascynowały mnie wypchane zwierzęta!…”

Zapamiętaj, że jeśli kobieta wydaje się bardzo pochłonięta twoim opowiadaniem o latach w harcerstwie, to jest tak naprawdę. A jeśli tak jest, to znaczy, że interesuje ją twoja osoba.
4-Poddaje cię testowi
„Test” jest typowo kobiecym narzędziem, używanym, by oszacować twoje zasoby materialne.
Polega na serii niewinnych pytań, na które odpowiedzi pozwalają jej zaklasyfikować cię w odpowiednim przedziale.
Na pierwszej randce, jeśli jej się spodobasz, zapyta cię o pracę, potem o miejsce zamieszkania, samochód, sposób spędzania wolnego czasu. Na pierwszy rzut oka to całkiem normalna rozmowa. Ale w jej głowie każda z twoich odpowiedzi jest objawieniem istotnych informacji.
Jeśli odpowiadasz jej oczekiwaniom, to znaczy reprezentujesz pewien komfortowy poziom finansowy, wszystkie sygnały zainteresowania zaczną być widoczne. Ale jeśli wyjawisz, że właśnie założyłeś zupełnie rewolucyjną firmę zajmującą się dostawą chipsów do domu, masz duże szanse, że ta randka będzie ostatnią.
Nie, kobiety nie są bezdusznymi materialistkami. Poszukują po prostu mężczyzny stabilnego, który będzie w stanie zapewnić im bezpieczeństwo.

5-Mówi w czasie przyszłym
Kobieta, której się podobasz, będzie otwarta na wszystkie propozycje spędzenia czasu, o ile spędzi go z tobą. Żeby się o tym upewnić, zwróć uwagę na zdania typu – och, ty też lubisz kręgle?… musimy się tam wybrać razem…moja przyjaciółka ma wernisaż w przyszłym miesiącu, chciałbyś przyjść?… mam darmowe bilety do teatru, a wszyscy znajomi są zajęci, pójdziemy razem?… Tego typu zdania to bardzo jasny wskaźnik jej zainteresowania.
Natomiast, jeśli gdy coś jej proponujesz, a ona odpowiada – być może, zobaczymy…jeśli nie będę mieć za dużo pracy…pomówimy o tym później, ok?…pomyślę o tym… – sytuacja jest dla ciebie znacznie mniej obiecująca.

6-Wydaje się nerwowa
Kobieta zainteresowana mężczyzną traci kontrolę nad swoim zachowaniem, gdy rozmawia ze swą przyszłą zdobyczą. Wydaje się nerwowa, obraca w palcach jakiś przedmiot, mówi nieskładnie, nie potrafi podjąć decyzji. Żeby upewnić się, że nie jest po prostu nieśmiała, zaobserwuj jej zachowanie wobec innych osób. Jeśli jest bardziej pewna siebie i rozluźniona, a w rozmowie z tobą staje się inną osobą, to niewątpliwie ty jesteś źródłem tego zakłopotania.

7-Jest zazdrosna
Kobieta, której się podobasz, będzie postrzegała wszystkie inne przedstawicielki swojej płci, od córki dozorcy po twoją ciotkę, jako potencjalne rywalki, gotowe skraść jej skarb. Obserwuj jej zachowanie, gdy w waszej obecności jest inna kobieta. Jeśli rzuca ponure spojrzenia gdy tylko się do tamtej odezwiesz, to dobry znak. Gdy w jej obecności zadzwoni do ciebie koleżanka, bądź pewien, że głośno wypowiesz jej imię – „cześć Kasiu, co u ciebie?…” , i poczekaj na reakcję, gdy skończysz rozmowę. Bardzo prawdopodobne, że nie powstrzyma się od zapytania, kim była osoba, która do ciebie zadzwoniła.

Znakomita większość kobiet jest zazdrosna. Jedna ukrywają to lepiej niż inne, ale jeśli będziesz uważny, zorientujesz się, że jej się podobasz. Nie wahaj się wtedy wykorzystać tego i stwarzać wobec niej wrażenie, że jesteś łakomym kąskiem dla innych. Będzie wtedy myślała tylko o jednym: jak zdobyć cię dla siebie.
Wszystkie kobiety reagują podobnie, gdy mężczyzna im się podoba. Niektórym udaje się dobrze zakamuflować te oznaki, ale przy odrobinie wprawy nie przepuścisz już żadnej okazji!

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?