Kilka sprawdzonych porad na udane życie seksualne

zbliżenie kobiety i mężczyzny

Kłopoty w łóżku? Nie przejmuj się! Niezależnie od wieku, ze sprawami seksu można zrobić bardzo dużo zmieniając bardzo nie wiele. Nie chodzi jedynie o nasze przyzwyczajenia, ale także o podejście do tematu, a także odpowiednie wsparcie suplementów diety i kosmetyków. Poniżej zgłębiamy dokładnie temat, tak aby wręczyć Wam kilka naprawdę dobrych rad, jak znowu święcić szczyty swojej seksualnej formy.

prezerwatywy

Analiza problemu

Przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, jak wrażliwa jest to kwestia dla każdego faceta. Często przed bardzo długi czas wypieramy problemy, udajemy, że ich nie ma, co sprawia, że koniec końców stają się jeszcze bardziej dotkliwe w skutkach, niszcząc frajdę z każdego zbliżenia.

W pierwszej kolejności musimy więc “stanąć przed lustrem” i przyznać się przed samym sobą, że coś nie działa tak jakbyśmy tego oczekiwali. Problemy łóżkowe możemy podzielić najczęściej na dwie grupy: sferę fizyczną i sferę psychologiczną. To bardzo ważne by na początek ustalić, która strona bardziej nas dotyczy. Uwaga! Niestety w tym przypadku czasami nie tak łatwo oddzielić jedną część od drugiej ponieważ…

Sfera fizyczna

Tak jak w przypadku innych schorzeń, bardzo wiele zależy tu od nastawienia. Na przykład stres i przemęczenie potrafi skutecznie zablokować przyjemność ze stosunku, a czasami nawet możliwość odbycia zbliżenia. Często jednak sprawę można zaklasyfikować w dość oczywisty sposób. Na przykład kiedy nieudane stosunki wiążą się z brakiem siły i kondycji, prawda?

Sfera psychologiczna

To właśnie z nią wiąże się najwięcej problemów łóżkowych. Jesteśmy zdenerwowani zbliżeniem, zestresowani tym czy druga strona będzie odczuwać przyjemność, a także zwyczajnie wstydzimy się swojego ciała – mamy kompleksy na temat długości penisa, a także naszych umiejętności.

Może coś, czego jeszcze nie próbowaliście?

Na początek dość przekornie, chcieliśmy porozmawiać o suplementach diety i kosmetykach stanowczą ułatwiających stosunki seksualne. Nie, nie o takich, których reklamy wyskakują na różnych “dziwnych” stronach, ale o takich, które mają sprawdzony i naturalny skład, oraz nie powoduje efektów ubocznych.

Na przykład dwa żele – Erogen X i Collosel, które nie tylko sprawią, że stosunek będzie przyjemniejszy, ale także stopniowo będą zwiększać rozmiar penisa. Oba preparaty zawierają olej cynamonowy i wazelinę. Pozwala to uzyskać większe nawilżenie w trakcie penetracji, a także poszerzać tkanki gąbczaste wewnątrz prącia. Do tego żel Erogen X i żel Collosel mają naprawdę przyzwoitą cenę.

Z kolei tabletki Extreen czy tabletki Eroxel, zajmują się problemem od wewnątrz. Ich naturalny skład pozwala przedłużać czas erekcji, przy tym samym skracając czas regeneracji po stosunku. Co oznacza, że szybciej możemy powrócić do akcji. Tabletki Extreen zasilają także pokłady energii dzięki zawartości żeń-szenia, a tabletki Eroxel podnoszą poziom testosteronu.

stopy młodych osób w łóżku

Aktywność fizyczna, dobra dieta

Wiemy, że słyszeliście to milion razy. Ale może kiedyś warto spróbować? Będziemy szczerzy do bólu, czy naprawdę myślicie, że kobiety marzą o mężczyznach, którzy mają nadwagę i męczą się po 5 minutowej sesji miłosnej? Na pewno nie. Dlatego jeśli w łóżku przeszkadza Wam kondycja, natychmiast musicie to naprawić. Na szczęście jest to proste i wcale nie musi kosztować dużo pieniędzy – ale temat formy fizycznej to zupełnie inny artykuł.

Przeważnie jednak większość mężczyzn wie co muszą zrobić, żeby dobrze wyglądać, być zdrowym i sprawny, problem polega jednak na tym, że nie robią tego co wiedzą. Piękna sylwetka to nie tylko przyjemność dla partnerki i większe możliwości seksualne, to także poprawa pewności siebie i redukcja kompleksów.

Trzeba się wyluzować

Wchodząc do łóżka często czujemy się przytłoczeni. Zaczynamy zadawać sobie miliony pytań: czy będzie jej dobrze? Czy nie nastąpi przedwczesna ejakulacja? Czy dam radę utrzymać erekcję? To sprawia, że zamiast skupić się na przyjemności ze zbliżenia, skupiamy się na tym co może pójść nie tak. Tym samym zaklinamy rzeczywistość i często dzieje się dokładnie to czego najbardziej się obawiamy.

Na początek musimy zawsze pamiętać o tym, że po drugiej stronie tych erotycznych uniesień znajduje się żywa istota, która również zadaje sobie dużo pytań. Tajemnicą udanego zbliżenia nie będzie jednak określony czas jego trwania, a wzajemny szacunek, czułość i dbanie o siebie nawzajem. Jeśli te rzeczy weźmiecie za priorytet, na pewno żadna partnerka nie opuści sypialni niezadowolona.

Trzeba się także wyluzować! Pamiętajcie o tym, że nie jest to debata polityczna wysokiego szczebla, ani egzamin na prawo jazdy. To akt, który ma Wam sprawiać przyjemność – dlatego luźne podejście, żarty i uśmiechy jak najbardziej dozwolone!

Potrzebny profesjonalista

O niektórych rzeczach bardzo łatwo się pisze i mówi, jednak dużo ciężej je wykonać, zdajemy sobie z tego sprawę. Czasami nawet najlepsze suplementy diety czy kosmetyki, ani porady w przeczytanym artykule, nie będą w stanie przynieść oczekiwanych efektów. Czasami problem jest tak głęboko zakorzeniony, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z nim sami.

W takim wypadku naprawdę warto odrzucić wszelki wstyd i udać się do specjalisty. Pamiętajmy, że o ile zła kondycja powinna obciążać osobisty rachunek sumienia, o tyle problemy natury fizjologicznej mogą być często dziedziczne lub zależeć od przyczyn od nas niezależnych.

Podsumowując…

Sprawy łóżkowe to bardzo intymny temat i ciężko do nich podejść jak do przeziębienia, jednak to najlepsze co można zrobić – potraktować je jak zwykły problem, który da się rozwiązać. Nie zwlekajcie zatem z rozpoczęciem procesu naprawczego. A jeśli czujecie się wyobcowani, pamiętajcie jak wiele mężczyzn ma te same kłopoty.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?