LashParade 4.57/5 (174)

Serum do rzęs LashParade. Opinie, efekty działania oraz cena. HIT czy KIT?

W ostatnim czasie do Polski zawitał nowy preparat na zagęszczanie oraz przedłużanie rzęs o nazwie LashParade, który nie ukrywamy spowodowały spore zamieszanie przedstawianymi efektami.

lash paradeW internecie od razu pojawiły się pytania:

“czy UCZULA?”

“czy TO SERUM DZIAŁA?”

“czy LASH PARADE JEST WART SWOJEJ CENY?”

Po analizie opinii z tematycznych forów, portali, zebraliśmy wszystkie… te dobre i te złe informacje na jego temat w jednym miejscu.

Na początku weźmy pod lupę jego skład. Wtedy poznamy odpowiedź na pierwsze, tak naprawdę podstawowe pytanie. Czy nowe serum LashParade jest bezpieczne, czy nie uczula i nie podrażnia?

LashParade – skład i działanie

Producent serum zapewnia że jego stosowanie przez okres 30 dni pogrubi oraz zagęści rzęsy o około 87% nie podrażniając przy tym oczu. A efekt utrzyma się po odstawieniu serum. Czy jest to możliwe?

Zerknijmy na skład.

Trzy główne składniki serum to:

Tripeptide GHK jest to kompleks wzmacniający włókna i mieszki włosów oraz odbudowuje ich strukturę, poprawiając tym samym kondycję rzęs oraz przyśpieszając ich wzrost.

Keratyna wzmacnia włoski, wypełnia ubytki w strukturze włoska oraz zapobiega powstawaniu nowych. Cechuje się silnymi właściwościami pielęgnującymi oraz regeneracyjnymi.

Laurdimonium – pogrubia, wygładza oraz wzmacnia rzęsy po całej ich długości, pomaga utrzymać nawilżenie (ważne połączenie z keratyną) oraz odżywia rzęsy.

Połączenie tych 3 składników w odpowiednich proporcjach to prawdziwa bomba witaminowo-odżywcza dla cebulek i rzęs. Pomyślisz pewnie “ok ale te składniki są pewnie we wszyskich innych dostępnych na rynku odżywkach do rzęs, zgadza się?

Odpowiedź brzmi TAK i NIE 

NIE gdyż nie każdy producent mimo iż zdaje sobie sprawę z działania tych składników, to uwzględnia je w produkcie. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta… to koszy ich wytworzenia, przygotowania, certyfikacja przed dopuszczeniem do sprzedaży, testy itp. Jest to kosztowny i czasochłonny proces.

TAK i NIE – TAK są w innych produktach ale NIE w takiej postaci z jaką mamy do czynienia w przypadku serum LashParade. To jest całkiem nowy poziom w kwestii przedłużania i zagęszczanie rzęs. Więcej informacji poniżej.

piękne, długie i ciemne rzęsy dzięki laskparade

LashParade – działanie serum na zagęszczanie i wydłużanie rzęs

Poniżej przedstawiamy Państwu zbiór działań. Czyli wypunktowanie działanie samych składników serum wraz z działaniem opisywanym przez użytkowników (jeśli występowało na conajmniej 3 forach).

  • odbudowuje i regeneruje uszkodzone struktury włosa
  • rzęsy widocznie gęstsze już po dwóch dniach
  • przyśpieszają wzrost włosa
  • wypełnia ubytki w strukturze włosa
  • nawilża
  • przyciemnia

LashParade opinie

Na forach i portalach można znaleźć pozytywne jak i negatywne opinie na temat serum LashParade:

opinie na temat lashparafe z forum

Czy też:

opinie na temat serum lashparade z portalu

Negatywne opinie zazwyczaj odnoszą się do długiego czasu przesyłki (do 2-3 dni roboczych) co dla niektórych osób jest okresem zdecydowanie za długim.

Średnio osoby stosujące serum chwalą się dłuższymi rzęsami o około 56% już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. Po 2-3 tygodniach wynik ten jest w przedziale 57-87%

Osoby dodatkowo chwalą sobie nie podrażnia on oczu oraz (dla niektórych osób istotne dla innych mniej) że ma przyjemny zapach.

LashParade – cena i gdzie kupić serum?

Serum można kupić jedynie na stronie producenta za 317 zł. Sprzedaż jest prowadzona tylko i wyłącznie przez internet z racji marż jakie naliczałyby sobie sklepy pośrednie. A jak dobrze wiadomo im mniej pośredników tym lepiej. Mimo wszystko radzimy jednak wstrzymać się z zakupem serum i poczekać na promocję, czasem cena może spaść do 209 zł lub nawet 157 zł co jak na tą klasę produktu jest ofertą bardzo atrakcyjną.

Producent oferuje także dni darmowej dostawy. Z racji tego iż po sukcesie serum LashParade na rynku pojawiło się sporo podróbek, jeśli rozważasz jego zakup – zrób to bezpiecznie na jego oficjalnej stronie. Tylko wtedy masz gwarancję że w Twoje ręce trafi oryginalny preparat.

Poniżej dla Państwa wygody i bezpieczeństwa zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do strony producenta serum:

lashparade.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?