Serum do rzęs LashParade. Opinie, efekty działania oraz cena. HIT czy KIT? 4.55/5 (184)

kobieta nakłada serum lashparade na rzęsy

W ostatnim czasie do Polski zawitał nowy preparat na zagęszczanie oraz przedłużanie rzęs o nazwie LashParade, który nie ukrywamy spowodowały spore zamieszanie przedstawianymi efektami.

W internecie od razu pojawiły się pytania:

“czy UCZULA?”

“czy TO SERUM DZIAŁA?”

“czy LASH PARADE JEST WART SWOJEJ CENY?”

Po analizie opinii z tematycznych forów, portali, zebraliśmy wszystkie… te dobre i te złe informacje na jego temat w jednym miejscu.

Na początku weźmy pod lupę jego skład. Wtedy poznamy odpowiedź na pierwsze, tak naprawdę podstawowe pytanie. Czy nowe serum LashParade jest bezpieczne, czy nie uczula i nie podrażnia?

Z poniższego artykułu dowiesz się:

LashParade – skład i działanie

Producent serum zapewnia że jego stosowanie przez okres 30 dni pogrubi oraz zagęści rzęsy o około 87% nie podrażniając przy tym oczu. A efekt utrzyma się po odstawieniu serum. Czy jest to możliwe? Zerknijmy na skład. Trzy główne składniki serum to:

Tripeptide GHK jest to kompleks wzmacniający włókna i mieszki włosów oraz odbudowuje ich strukturę, poprawiając tym samym kondycję rzęs oraz przyśpieszając ich wzrost.

Keratyna wzmacnia włoski, wypełnia ubytki w strukturze włoska oraz zapobiega powstawaniu nowych. Cechuje się silnymi właściwościami pielęgnującymi oraz regeneracyjnymi.

Laurdimonium – pogrubia, wygładza oraz wzmacnia rzęsy po całej ich długości, pomaga utrzymać nawilżenie (ważne połączenie z keratyną) oraz odżywia rzęsy.

Połączenie tych 3 składników w odpowiednich proporcjach to prawdziwa bomba witaminowo-odżywcza dla cebulek i rzęs. Pomyślisz pewnie “ok ale te składniki są pewnie we wszyskich innych dostępnych na rynku odżywkach do rzęs, zgadza się?

Odpowiedź brzmi TAK i NIE 

NIE gdyż nie każdy producent mimo iż zdaje sobie sprawę z działania tych składników, to uwzględnia je w produkcie. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta… to koszy ich wytworzenia, przygotowania, certyfikacja przed dopuszczeniem do sprzedaży, testy itp. Jest to kosztowny i czasochłonny proces.

TAK i NIE – TAK są w innych produktach ale NIE w takiej postaci z jaką mamy do czynienia w przypadku serum LashParade. To jest całkiem nowy poziom w kwestii przedłużania i zagęszczanie rzęs. Więcej informacji poniżej.

 

LashParade – działanie serum na zagęszczanie i wydłużanie rzęs

Poniżej przedstawiamy Państwu zbiór działań. Czyli wypunktowanie działanie samych składników serum wraz z działaniem opisywanym przez użytkowników (jeśli występowało na conajmniej 3 forach).

  • odbudowuje i regeneruje uszkodzone struktury włosa
  • rzęsy widocznie gęstsze już po dwóch dniach
  • przyśpieszają wzrost włosa
  • wypełnia ubytki w strukturze włosa
  • nawilża
  • przyciemnia

LashParade opinie

Na forach i portalach można znaleźć pozytywne jak i negatywne opinie na temat serum LashParade:

opinie na temat lashparafe z forum

Czy też:

opinie na temat serum lashparade z portalu

Negatywne opinie zazwyczaj odnoszą się do długiego czasu przesyłki (do 2-3 dni roboczych) co dla niektórych osób jest okresem zdecydowanie za długim.

Średnio osoby stosujące serum chwalą się dłuższymi rzęsami o około 56% już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. Po 2-3 tygodniach wynik ten jest w przedziale 57-87%

LashParade – cena, opinia redakcji.

Cena serum wynosi 317zł aczkolwiek dosyć często producent decyduje się na różnego rodzaju promocje podczas których możemy zaoszczędzić nawet do 120zł.

Na koniec bardzo ważna informacja związana z kupnem serum LashParade. Jeśli zainteresował Was produkt i chcecie sprawdzić jego możliwości osobiście, to zamówienia można dokonywać tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Działanie to jest zrozumiałe, gdyż w ten sposób firma może gwarantować oryginalność swoich produktów, a co za tym idzie skuteczność ich działania oraz bezpieczeństwo stosowania. Zakup na stronie producenta polega po prostu na wypełnieniu prostego formularza, w którym podajemy wszystkie niezbędne do wysyłki dane.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony producenta, gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie:

www.lashparade.com.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?