Lutenea na poprawę wzroku oraz usprawnienie pracy siatkówki oka. Skład, działanie, rezultaty. HIT czy KIT? 4.6/5 (141)

zdrowe oko

Problemy ze wzrokiem dotykają osób w coraz to młodszym wieku. Praca po 8h w biurze przed monitorem, często w drodze powrotnej do domu człowiek wpatrzony w ekran telefonu komórkowego, a w domu telewizor. Między innymi te czynniki wpływają bardzo mocno obniżając kondycje naszych oczu. Czy niedawno ogłoszona formuła pod nazwą Lutenea będzie ratunkiem dla naszych oczu? Czy dzięki niej będzie możliwa poprawa wzroku oraz czy przyniesie ulgę jednemu z najcenniejszych zmysłów jakie posiadamy? Sprawdźmy to.

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Jakie są zapewnienia producenta?

  • poprawić oraz wyostrzyć wzrok
  • poprawić mikrokrążenie w gałce ocznej
  • zregenerować purpurę wzrokową – barwnik odpowiedzialny za widzenie po zmroku
  • zredukować suchość oka
  • Wyeliminować uczucie łzawienia, zmęczenia i znużenia oczu

Przyjrzymy się składowi preparatu oraz jego działaniu. Sprawdzimy opinie o Lutenea na forach oraz na branżowych portalach. Aby na końcu opowiedzieć na pytanie “Czy Lutenea działa?”

Lutenea – jaki ma skład?

Karotenoidy – luteina i zeaksantyna. Wyizolowane pod postacią składników aktywnych są w stanie w 90% chronić nasze oczy przed działaniem wolnych rodników oraz światła niebieskiego. Dzięki temu plamka żółta (będąca w siatkówce) pozostaje nienaruszona, a naczynia krwionośne wzmocnione i uszczelnione.

Luteina to naturalny żółty barwnik, znajdujący się w roślinach. Zalecana jest osobom spędzającym długie godziny przed ekranem. Luteina chroni oczy oraz dodatkowo wyostrza pamięć.

Organizm ludzki nie potrafi wytworzyć luteiny i zeaksantyny, dlatego należy je dostarczyć z zewnątrz w postaci pokarmów lub suplementów.

Do pokarmów takich zaliczają się:

jarmuż 38
szpinak 12
sałata 1,1-2,3
czerwona papryka 2,1
brokuły 2,4
dynia 2,1
cukinia (wraz ze skórką) 2,12
brukselka 1,6
kukurydza 0,8

* dane w mg na 100 g produktu

Całość preparatu została wzbogacona o witaminy z grupy B, które zmniejszają ryzyko osłabienia układu wzrokowego oraz cynk, który ochrania oczy przed działaniem promieni UV.

działanie na oczy lutenea z forum opinie skład działanie

Lutenea – jak działa?

1. WYOSTRZA WZROK

Zawarte w preparacie składniki aktywne wpływają na pracę narządu wzrokowego – sprawiają, że w siatkówce oka tworzy się precyzyjny obraz obiektu. Siatkówka i nerw wzrokowy nie są w żaden sposób uciskane, a pole widzenia nie jest ograniczane. Dana osoba widzi wyraźnie zarówno z bliska, jak i daleka.

2. CHRONI PRZED SCHORZENIAMI OCZU

Dzięki oddziaływaniu maksymalnie stężonych substancji – luteiny i zeaksantyny – naczynia krwionośne oczu zostają uszczelnione, a siatkówka jest stale chroniona przed negatywnymi skutkami oddziaływania promieniowania UV oraz wolnych rodników.

3. POPRAWIA MIKROKRĄŻENIE W GAŁCE OCZNEJ

Dzięki Lutenei ciśnienie w gałce ocznej utrzymywane jest cały czas na właściwym poziomie – tym samym jest ona prawidłowo dotleniona i odżywiona, co przekłada się na ostre, wyraźne widzenie i prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka.

Lutenea – opinie i rezultaty stosowania

Poniżej przedstawiamy kilka opinie na temat Lutenea zamieszczanych na formach. W 95% przypadkach (na 40 prześledzonych forach na jakich znajdowały się opinie) są one pozytywne. Zdarzały się osoby, które wprost pisały że Lutenea im nie pomogła ale po bezpośrednich rozmowach, gdyż zależało nam na konkretnych informacjach. Osoby pisały iż stosują już 3-4 dni i nie widzą… dosłownie, poprawy.

Nie jest możliwa poprawa wzroku po 3-4 dniach. Producent pisze o takim okresie odnośnie złagodzenia objaw zaczerwienionych, piekących i łzawiących oczu. Tutaj na widoczne efekty jak wyczytaliśmy trzeba poczekać minimum 2 tygodnie.

“Na moją wadę wzroku (-3,5 dioptrii) szukałam czegoś silnego. Na początku rozglądałam się za jakimiś silniejszymi soczewkami bo za okularami nie przepadam. I wtedy trafiłam na artykuł o Lutenea. Pomyślałam… a co mi tam, nie zaszkodzi spróbować. Po tygodniu stosowania zauważyłam pierwsze efekty, obraz tak jakby stawał się wyraźniejszy i jakby to powiedzieć, taki żywszy. Przestał być zniekształcony. Teraz po miesiącu stosowania mogę spokojnie usiąść i np poczytać książkę, bez ciągłego przybliżania i oddalania. Jest to cudowne uczucie. Polecam każdemu ten preparat kto miał tak jak ja problem ze wzrokiem.”

eWa65

“Pracuję jako programista i spędzam średnio przed ekranem komputera około 15h dziennie, przez co dręczył mnie zespół suchego oka. Używałem kropli, ogrzewałem i masowałem powieki ale mimo wszytko problem jaki był dokuczliwy taki był a samych kropel stosowałem  już sporą ilość. Wtedy trafiłem gdzieś w interecie na wątek o Lutenea. I o tym jak pomógł osobom z takim problemem jak ja. Po 2 tygodniach stosowania przestałem czuć piasek pod powiekami, przestało w końcu piec i swędzieć. Mogłem zacząć normalnie funkcjonować. Polecam!”

mario78

Lutenea – cena, gdzie kupić?

Oryginalny preparat można zamówić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta (link na dole strony). Jest on dostępny bez recepty.

Należy uważać na podróbki oferowane na aukcyjnych portalach gdyż tylko oryginalny produkt daje gwarancję jakości i możliwych do osiągnięcia rezultatów.

Cena: preparat można kupić za około 300zł. Aczkolwiek zdarza się co kilka tygodni promocja gdzie można go zamówić za około 200zł (najtaniej widzieliśmy za 137zł ale wtedy było dodatkowe dofinansowanie).

Lutenea – opinia redakcji

Problem ze wzrokiem jest to przypadłość z którą boryka się coraz więcej osób w młodym wieku ale również osób starszych. Lutenea to bezpieczny preparat o bezpiecznym gdyż naturalnym składzie. Wyostrza oraz poprawia wzrok. Redukuje pieczenie, łzawienie oraz suchość oka, co potwierdzają pozytywne opinie w internecie.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio na stronę producenta: 

www.lutenea.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

6 KOMENTARZE

  1. Mi lutenea pomogła wyostrzyła mi wzrok, noszę okulary -2 i czytałem z trudem trzeci rząd liter od dołu z wielkim trudem. Teraz po pół roku stosowania lutenei czytam ostatni rząd liter na tablicy bez trudu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?