Najczęstsze przyczyny problemów z erekcją i przeciwdziałanie

poranek w łóżku

Jeśli męczy Cię temat problemów z erekcją, przeczytaj poniższy artykuł by dowiedzieć się co zrobić krok po kroku, by przeciwdziałać schorzeniu, które dotyka coraz więcej mężczyzn!

Najczęstsze przyczyny problemów z erekcją i przeciwdziałanie

To wstydliwy kłopot, który można nazwać chorobą cywilizacyjną, zważywszy na to jak dużej liczby mężczyzn dotyczy. Nie wszyscy to wiedzą, ale zaburzenia erekcji nie muszą być oznaką choroby, czy też zależeć od uwarunkowania genetycznego. W poniższym artykule postaramy się wskazać kilka kroków przeciwdziałania zaburzeniom erekcji, a także powiem co zrobić by wyeliminować problem.

pocałunek

Przyczyny problemów z erekcją

Spójrzmy na kilka podstawowych przyczyn problemów z erekcją. Wachlarz możliwości jest dość spory, bowiem przyczyną może być zarówno zły stan zdrowia jak i problem psychologiczny, czy nawet przewlekły stres w pracy.

ZDROWIE

Jeśli problemom z erekcją towarzyszą dodatkowe objawy takie jak ból, pieczenie, zaczerwienienie czy jakikolwiek inny niepokojący objaw, może to mieć związek z innym schorzeniem, które należałoby skonsultować z urologiem.

Co robić?

Przede wszystkim nie czekać. W każdym dużym mieście znajdują się prywatne gabinety urologiczne, a koszt wizyty waha się między 100 a 200 złotych. Umówić można się nawet przez internet, a na wizytę nie trzeba zazwyczaj czekać dłużej niż 2 dni robocze. To nie dużo pieniędzy jak za święty spokój. A jeśli sprawa jest poważniejsza, im szybciej ją zdiagnozujemy, tym lepiej.

PSYCHIKA

Jeśli problemy z erekcją są wywołane blokadą psychologiczną, które nie potrafimy zdiagnozować, również można udać się do specjalisty. Jednakże w tym przypadku polecamy na początek spróbować mało inwazyjnej kuracji przy pomocy naturalnych suplementów diety.

Co robić?

Spróbować na początek domowych sposobów i dostępnych online suplementów diety lub maści. Na przykład Erogen X, który zawiera dużą ilość olejku cynamonowego, który oprócz możliwości utrzymania erekcji pozwoli także na dłuższe stosunki. Dobrym rozwiązaniem będzie także Eroxel, kapsułki które nie tylko pomogą w utrzymaniu wzwodu, ale także wzmocnią go. Proponujemy także sprawdzić Extreen – kapsułki, które będą stanowić dobre wsparcie dla erekcji, ale także wpłyną na poprawę stanu całego organizmu.

STRES I PRZEMĘCZENIE

Również te czynniki mogą być przyczynami kłopotów z utrzymaniem erekcji. Często doszukujemy się od razu poważnych zależności chorobowych i wpisując objawy w wyszukiwarkę siwiejemy w miejscu i rwiemy włosy z głowy. Warto pamiętać, że czasami najciemniej pod latarnią, co sprawia, że najprostsze rzeczy szybko potrafią umykać.

Co robić?

Porządny rachunek sumienia. Należy zadać sobie kilka pytań: czy jestem zestresowany? Czy na co dzień martwię się wszystkim dookoła? Czy od dłuższego czasu coś nie daje mi spokoju? Czy nie pamiętam kiedy ostatni raz się wyspałem? Może stresuje się zbliżeniem ze swoją partnerką? To z pozoru proste rzeczy, ale często trudno nam się przyznać przed sobą do słabości, szczególnie jeśli w grę wchodzi temat męskości. Oczywiście i w tym wypadku można spróbować kapsułek Extreen, żelu Erogen X czy też kapsułek Eroxel.

środki na erekcję

PRZECIWDZIAŁANIE

Czy są sposoby przeciwdziałania problemów z erekcją? Tak, ale znowu musimy uciec się do podstaw. Na pewno prostym sposobem będzie wykorzystanie jednego z powyższych suplementów i preparatów. To dobra profilaktyka przeciwko problemom ze wzwodem. Zatem jako pierwszy sposób możemy wymienić suplementację.

Następnie sprawdzi się oczywiście zdrowy tryb życia, ale bardzo szeroko rozumiany. Organizm bardzo reaguje na stan ducha, szczególnie tak silnie zespolone z psychiką reakcję jak wzwód. Dlatego oprócz zdrowia fizycznego należałoby zadbać o zdrowie psychiczne. Znaleźć stresogenne czynniki naszego życia i spróbować, choć w małej części je wyeliminować.

Jeśli nie radzimy sobie z tym zbyt dobrze, dobrym rozwiązaniem będzie wizyta u psychologa. Już  kilka pierwszych spotkań pozwoli ustalić jak daleko zaawansowane są nasze problemy. To także dobre miejsce na wyleczenie problemów z erekcją, jeśli jest ona spowodowana problemami, które drzemią w sferze naszych myśli. Jeśli czujecie, że ma to ścisły związek z seksem, umówcie się od razu do seksuologa.

Podsumujmy zatem hasłowo, jaką profilaktykę możemy stosować przeciwko problemom z erekcją:

  • Zdrowy tryb życia
  • Ograniczenie ilości alkoholu
  • Zdrowa żywność
  • Brak nadwagi
  • Aktywność fizyczna
  • Próba ograniczenia stresu
  • Nie zamiatanie problemów pod dywan
  • Wystarczająca ilość snu w nocy
  • Nie przemęczanie organizmu
  • Specjalne żele i suplementy diety

Panowie, najważniejsze to się nie załamywać! Jak to mówią gdzie wola, tam znajdzie się sposób, a obecnie żyjemy w czasach gdzie do każdego problemu znajdzie się tych rozwiązań bardzo dużo. Podejdzie do sprawy po męsku i bądźcie szczerzy sami ze sobą, a potem zróbcie konieczne kroki w stronę tego by czuć dumę podczas zbliżenia. Niezależnie od tego, czy problem jest zaawansowany, czy to zwykła błahostka, sprawa nie rozwiąże się sama. Dlatego jeśli trzeba odwiedźcie specjalistę, bez zwlekania.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?