Plastry Menflo na zwiększenie męskości i silniejszą erekcję. Skład, skuteczność i opinie. 4.71/5 (45)

opinie i działanie plstrów menflo

Brak erekcji lub niepełna erekcja – skala tego problemu jest bardzo wysoka i dosięga nawet do 4 milionów mężczyzn w Polsce. Jako przyczynę wymienia się najczęściej zaburzenia hormonalne, niezdrowy styl życia, urazy lub zaburzenia natury psychologicznej. Tematy związane z męską seksualnością nie są łatwe, dlatego każdy mężczyzna, który poszukuje rozwiązania, chce znaleźć je jak najszybciej. Czy plastry Menflo pomogą w poprawie męskiej potencji? I czy rzeczywiście są w stanie wydłużyć i wzmocnić erekcję?

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Co to jest Menflo?

Menflo to plastry, które zawierają silnie stężone i w pełni naturalne składniki wspierające męską potencję. W przeciwieństwie do żelów i pigułek, mają nieinwazyjne działanie – nie brudzą ubrań i nie są zagrożeniem dla żołądka.

Produkt Menflo posiada specjalną powłokę transdermalną, która uwalnia wszystkie cenne składniki tuż po naklejeniu plastrów na skórę. Stosowanie środka pozwala zobaczyć efekty w bardzo krótkim czasie – mocniejszy wzwód niemal po kilku pierwszych zastosowaniach oraz widoczne zwiększenie rozmiarów członka w ciągu pierwszych 30 dni kuracji. Bezpiecznie i bez efektów ubocznych.

Jak działają plastry dla mężczyzn Menflo?

Składniki zawarte w plastrach oddziałują na 3 ważne dla każdego mężczyzny sfery:

 1. Podnoszą libido i skracają czas do osiągnięcia pełnej erekcji – plastry Menfllo dzięki naturalnym składnikom muira puama oraz ekstrakt z guarany sprawia iż czas do pełnego wzwodu skraca się mniej więcej o połowę już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji.
 2. Zwiększają ilość tlenku azotu w organizmie – tlenek azotu ma za zadanie pobudzać cyklazę guaninową. Ta z kolei rozszerza naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi do ciał jamistych penisa. W ten sposób penis zwiększa swój rozmiar i staje się twardszy oraz mocniejszy.
 3. Większy przepływ krwi w prąciu – składniki uwalniające się z plastrów wpływają pozytywnie na rozkurczanie tkanek jamistych i gąbczastych, przez co do penisa może napłynąć nawet 2 razy więcej krwi.

Dzięki zastosowaniu systemu transdermalnego, substancje występujące w każdym plastrze, uwalniają się do organizmu stopniowo, ale stale. Dlatego można obserwować stałą poprawę kondycji seksualnej, a nie jak w przypadku wielu środków na erekcję – jednorazowych wyrzutów.

Skład plastrów na poprawę erekcji

Skuteczność plastrów Menflo bazuje na zastosowaniu unikalnego kompleksu Menax. Zawiera on wysoko stężone ekstrakty z roślin takich jak:

 • Palma sabałowa

Pobudza erekcję, wpływa pozytywnie na męską kondycję seksualną i podwyższa poziom testosteronu we krwi. Działa też łagodząco na problem łagodnego przerostu prostaty.

 • Korzeń żeń-szenia

Wykorzystuje się go często do leczenia zaburzeń wzwodu. Właściwości tej rośliny pomagają zwiększyć syntezę tlenku azotu, dzięki czemu można uzyskać mocną i trwałą erekcję.

 • Muira puama

Ta roślina nazywana jest drzewem potencji. Uznaje się ją za jeden z silniejszych afrodyzjaków. Poprawia męski popęd seksualny, zwiększa intensywność odczuwania bodźców seksualnych i dodaje energii, także podczas intymnych zbliżeń.

Jako uzupełnienie kompleksu Menax zastosowano dodatkowo:

 • Ekstrakt z guarany

Ze względu na wysoką zawartość kofeiny, guarana dodaje dużo energii, która jest niezbędna podczas długich i intensywnych zbliżeń. Roślina wpływa też na wzmocnienie męskiego libido.

 • Wyciąg z miłorzębu japońskiego

Wpływa na sprawniejsze uwalnianie tlenku azotu w organizmie, a konkretnie do komórek prącia. Ekstrakt pomaga udrożnić naczynia krwionośne, działa korzystnie na ścianki naczyń krwionośnych, a także pobudza i zwiększa pożądanie.

opinie o plastrach menflo

Opinie na temat Menflo i efekty stosowania plastrów

Stosowanie plastrów Menflo nie jest skomplikowane i nie wymaga dużego nakładu czasu. Wystarczy nakleić plaster w odpowiednie miejsce, a reszta procesów odbywa się już sama. Osoby, które miały do czynienia z tym produktem zauważyły następujące rezultaty:

 • Wydłużenie członka nawet do 6-8 cm
 • Mocniejsze i twardsze erekcje za każdym razem
 • Wydłużenie czasu trwania stosunku
 • Szybsza regeneracja po każdym zbliżeniu
 • Większa satysfakcja dla obojga partnerów

Szybkość pojawienia się konkretnych efektów zależy zawsze od indywidualnych predyspozycji. Dlatego nie należy się kierować tempem kuracji u innych osób. Jednocześnie warto zaznaczyć, że znaczna większość osób, które wypowiada się o działaniu plastrów Menflo na forach i w komentarzach pod recenzjami, przyznaje, że produkt działa i pomógł im rozwiązać wstydliwy problem.

W wielu opiniach można też odnotować, że pierwsze, odczuwalne rezultaty – takie jak wzrost libido, czy mocniejsza erekcja – pojawiają się zwykle po kilku-kilkunastu dniach stosowania kuracji z Menflo.

Czy stosowanie plastrów Menflo jest bezpieczne?

Każdy ze składników Menflo jest znany w środowisku medycyny naturalnej oraz medycyny konwencjonalnej. Nie ma więc obaw co do bezpieczeństwa poszczególnych komponentów. Jedyne przeciwwskazania mogą dotyczyć osób, które są uczulone na którykolwiek ze składników. Aby się o tym przekonać, warto zapytać swojego zaufanego lekarza.

Plastry Menflo stanowią bezpieczną i nieinwazyjną metodę walki z niewielkim penisem i osłabioną potencją. Nie uszkadzają wątroby ani żołądka, mają neutralny wpływ na skórę i wykluczają ryzyko, które pojawia się np. przy wyborze operacji powiększania męskości.

Gdzie kupić Menflo – apteka czy sklep internetowy?

Plastry Menflo są dostępne tylko na stronie internetowej producenta. Nie stanowi to jednak ograniczenia – wręcz przeciwnie – wystarczy wypełnić krótki formularz, aby już po kilku dniach roboczych otrzymać swoją przesyłkę w dyskretnym opakowaniu.

Producent organizuje co jakiś czas akcje promocyjne, dzięki czemu można trafić na plastry Menflo tańsze nawet o 40-49% swojej ceny wyjściowej. Każdy zamawiający na oryginalnej stronie Menflo otrzymuje także wysyłkę gratis.

Ze względu na bezpieczne stężenie poszczególnych składników, zakup produktu Menflo nie wymaga posiadania recepty od specjalisty. Dlatego nie ma potrzeby szukania plastrów w aptece lub punktach aptecznych.

Menflo – podsumowanie

Menflo to preparat w postaci plastrów, który przeznaczony jest dla mężczyzn z problemem słabej erekcji i niewielkiego penisa. Każdy mężczyzna, który chciałby poprawić swoją kondycję seksualną, może sięgnąć po ten produkt bez obaw.

Plastry Menflo mają naturalny skład – kompleks o nazwie Menax zawiera w sobie wyciągi z palmy sabałowej, korzenia żeń-szenia oraz muira pauma. Dodatkowo jako ekstrakty wspierające wybrano guaranę oraz miłorząb japoński. Każdy z tych ekstraktów to bezpieczna dla zdrowia i samopoczucia substancja, którą stosuje się powszechnie w leczeniu męskiej potencji.

Dostępność produktu jest co prawda ograniczona, ale nie powinno stanowić to problemu z punktu widzenia klienta. Zamówienie na stronie producenta wymaga przejścia tylko kilku prostych kroków. Dodatkowo można liczyć także na atrakcyjne cenowo akcje rabatowe. Poniżej zamieszczamy link do strony producenta gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie:

www.menflo.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?