Profolan dla mężczyzn stymulujący porost włosów. Skład, działanie, opinie. Czy warto? 4.82/5 (114)

opakowanie produktu na wypadające włosy profolan

Wielu mężczyzna dzieli ten sam problem. Różne czynniki sprawiają, że łysiejemy i siwiejemy, wcześniej niż byśmy sobie tego życzyli. Wypadanie włosów i siwizna mogą powodować wiele kompleksów, a także obniżenie pewności siebie. Okazuje się jednak, że w gąszczu reklamowanych chemicznych środków, które mają zapobiegać takiej sytuacji, znajduje się preparat warty wyróżnienia. Produkt zdobył uznanie tysięcy użytkowników, a teraz, z jego dobroczynnego działania mogą korzystać również mężczyźni w Europie. Mowa o Profolanie. Czy rzeczywiście jest tak dobry, jak zapewnia producent? Sprawdźmy to!

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Co to jest Profolan?

zawartość opakowania profolan

Jest to preparat w formie kapsułek. Został przygotowany na bazie naturalnych składników, takich jak pokrzywa, skrzyp polny, cynk, miedź, czy aminokwasy i witaminy. Dlatego jest w pełni bezpieczny dla organizmu, a jego stosowanie nie powoduje występowania negatywnych skutków ubocznych. Oprócz zatrzymania procesu łysienia, Profolan pozwala na swobodny wzrost włosów, dba o skórę głowy, regeneruje cebulki włosowe i minimalizuje siwienie, dbając o dłuższe utrzymanie naturalnej barwy włosów.

Profolan – jak działa?

Preparat działa głównie od wewnątrz, jego główna strategia to zahamowanie występowania zbyt wysokiego poziomu DHT. Jest to męski hormon, który odpowiada między innymi za takie procesy jak łysienie czy siwienie. Profolan doskonale radzi sobie z kontrolą DHT, dlatego pozwala odzyskać dawną ilość włosów.

Profolan zawiera dużą ilość stężonych mikroelementów, w tym witamin i minerałów, które pozwalają pobudzić cebulki znajdujące się na skórze głowy. Dodatkowo regeneruje skórę i dba o zdrowie włosów, pozostawiając je zdrowymi i silnymi. To działanie można zawdzięczać obecności w składzie produktu, pokrzywy i skrzypu polnego, które mają właściwości antyoksydacyjne i regenerujące. Między innymi, również to pozwala na zatrzymanie siwienia i stopniowy powrót dawnej barwy włosów.

Dla kogo został stworzony Profolan? – właściwie dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję swoich włosów, a także dla tych, którzy mają problem z przedwczesnym łysieniem i siwieniem.

łysiejąca głowa dorosłego mężczyzny

Jaki skład ma Profolan?

Profolan to nutrikosmetyk bazujący odpowiadający za stymulację porostu nowych włosów, oraz umacniania obecnych poprzez dostarczanie im od wewnątrz odpowiednich substancji i minerałów. Zobaczmy, co dokładnie znajduje się w składzie Profolanu.

  • Skrzyp polny
  • Pokrzywa zwyczajna
  • L-cysteina
  • Witamina E
  • Witamina B6
  • Cynk
  • Miedź

Poniżej trochę więcej informacji o działaniu poszczególnych składników:

Skrzyp polny, jest bardzo często wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym. Ma niesamowite właściwości odbudowy dobrej kondycji skóry, paznokci i włosów. Zawiera bardzo dużo aktywnych minerałów i witamin, które nie tylko działają oczyszczająco, ale także zapewniają dogłębną regenerację tkanek. Skrzyp polny to bardzo znana roślina, służąca do walki z łysieniem. 

Pokrzywa zwyczajna, została wykorzystana w preparacie, ponieważ prezentuje bardzo silne zdolności pomocy w odpowiednim ukrwieniu skóry głowy. Zawarte w pokrzywie minerały pozwalają także oczyścić tkanki z toksyn i przywrócić ich normalne funkcjonowanie. To umożliwia włosom swobodny i nie zahamowany wzrost.

L-cysteina jest aminokwasem, odpowiadającym za odżywianie tkanek podskórnych. Zbyt mała ilość substancji może prowadzić do występowania wczesnego łysienia, dlatego suplementacja tego elementu jest bardzo przydatna.

Witamina E jest także nazywana witaminą młodości, ponieważ zapobiega starzeniu się skóry, utrzymując jej tkanki i komórki w dobrej kondycji. Ta substancja chroni także naskórek przed rogowaceniem. Z tych powodów witamina E, jest tak chętnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym.

Witamina B6, zwana również pirydoksyną, ma kluczowe znaczenie, dla prawidłowego działania organizmu, ale w Profolanie występuje, ponieważ działa na układ nerwowy i krwionośny, zwiększając poziom ukrwienia całego ciała, w tym tkanek skórnych na głowie.

Cynk znajduje się w wielu maściach i kremach, ze względu na działanie kojące. Ten pierwiastek zwalcza także łupież i powstawanie łojotoku, dlatego ma bezpośredni wpływ na zdrowie skóry głowy i blokowanie wypadania włosów.

Miedź to jeden z pierwiastków, który występuje w ludzkiej krwi. Potrafi pielęgnować skórę, zapobiegać grzybicy, oczyszczać, a także odmładzać komórki i ujędrniać. Substancja stanowi bardzo dobre wsparcie dla pozostałych składników Profolanu. 

mężczyzna mocne włosy

Opinie i recenzje użytkowników

Zazwyczaj opinie o nowych produktach są bardzo podzielone. Na forach internetowych, a także na mediach społecznościowych można odnaleźć wiele recenzji użytkowników, którzy testowali dany produkt. Opisywane wnioski mogą mocno wpłynąć na decyzję o zakupie, przyszłych klientów.

Profolan zaskoczył nas bardzo pozytywnie na tym polu. Zdecydowana większość recenzji klientów, to pochwały dla skuteczności preparatu. Użytkownicy chwalą efekty, mówiąc o bardziej gęstych włosach i głębszym kolorze zaledwie po kilkunastu dniach od rozpoczęcia kuracji.

Wszystkie opinie, potwierdzają także brak występowania skutków ubocznych, związanych z kuracją Profolanem. Użytkownicy nie notują żadnych przykrych konsekwencji towarzyszących kuracji. Dlatego chwalony jest naturalny skład preparatu i bezpieczeństwo, jakie niesie za sobą dobranie odpowiednich składników. 

Czy warto stosować Profolan? – opinia redakcji

Pofolan to sprawdzony preparat o naturalnym składzie, który dzięki swojemu działaniu stanowi mocną alternatywę dla zabiegów kosmetycznych.

Osoby stosujące preparat chwalą sobie szybkość działania (średnio pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji) oraz łatwość stosowania. Biorąc pod uwagę te elementy można stwierdzić że Profolan jest godnym polecenia preparatem.

Prosimy tylko pamiętać, że tylko zakup oryginalnego preparatu jest gwarancją jakości oraz możliwych do uzyskania efektów. Jedynym źródłem dodatkowych informacji, a także miejscem, w którym można dokonać zakupu oryginalnego preparatu, jest oficjalna strona producenta. Dla Państwa wygody, poniżej zamieszczamy link:

www.profolan.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?