Slimica na odchudzanie – czy warto kupić preparat rekomendowany przez Instytut Odchudzania? Analiza składu, opinie konsumentów. Możliwe efekty. HIT czy KIT? 4.58/5 (36)

Otyłość drugiego i pierwszego stopnia, nadwaga, wysoki poziom cukru, podwyższony cholesterol – to tylko nieliczne a jakże popularne schorzenia XXI wieku na przeciw którym ma wyjść produkt Slimica. W dobie dzisiejszych czasów, kiedy człowiek nie patrzy nato co je (i często w jakiś ilościach), przy braku regularnych godzin spożywania posiłków czy też braku ruchu nie ukrywam że czy to suplementacja witaminami czy też produkty typu Slimica są zalecane.

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Fakty VS Mity

Ale czy można zgubić TO co odkładało się latami bez zmiany dotychczasowego trybu życia oraz upodobań? 

NA PEWNO NIE 

No bo nikt mi nie powie że jeśli np jem kebaba 3x w tygodniu, do tego co dwa dni kupuje 2 litry coca coli a obiad raz zjem a raz nie… to zażywając jakiś preparat nie zmieniając dotychczasowych “upodobań” schudnę. Nigdy w coś takiego nie uwierzę.

Czy w tym przypadku jest podobnie. Tak. Gdyż niema magicznej kapsułki na zrzucenie kilogramów bez zmiany dotychczasowego trybu życia.

ALE 

Jest znaczna różnica między Slimica a wszystkimi innymi dostępnymi preparatami na rynku.

  1. Skład
  2. Innowacyjne podejście

Jest to pierwszy produkt kiedy pisałem do osób wypowiadających się na forach w prywatnej wiadomości co tak naprawdę sądzą o kuracji Slimica, jak u nich przebiegała, czy były jakieś skutki uboczne wypowiadali się w 100% pozytywnie. Na 70 osób 3 mi nie odpisały a 67 osób (kobiety i mężczyźni) byli wręcz zachwyceni.

ALE 2 

Jeśli drogi czytelniku liczysz na to że dzięki Slimica zrzucisz 15-20kg w 1mc to możesz już opuścić tą stronę. Realne efekty to od około 5 do 8/9 kg miesięcznie z zastrzeżeniem że zastosujesz się do 1-2 zasad ale to tym za chwilę. 

Przejdźmy zatem do konkretów.

Simica – skład i działanie

Główne 3 składniki to:

Opuncja figowa – ogranicza wchłanianie tłuszczów poprzez zdolność do szybkiego wiązania i wydalania jego cząsteczek z organizmu. W skrócie – spożywane posiłki stają się mniej kaloryczne.

Opuncja figowa
Opuncja figowa

Imbir – poprawia trawienie i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Wpływa też na zmniejszenie ilości “pomarańczowej skórki”.

Szafran – reguluje apetyt, wspiera prawidłową pracę układu trawiennego, poprawia metabolizm węglowodanów i tłuszczów oraz zapobiega magazynowaniu tkanki tłuszczowej w organizmie. Regularne przyjmowanie szafranu dodaje również energii i pozwala zachować młody wygląd na dłużej (szafran jest najdroższą przyprawą świata).

Dodatkowo Slimica zawiera ekstrakt z kozieradki pospolitej, gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty oraz l-tyrozyny. Te składniku są bardzo popularne i doceniane za swoje właściwości odchudzające i oczyszczające.

Działanie składu w skrócie:

  • oprawia trawienie
  • reguluje apetyt
  • reguluje metabolizm
  • przyśpiesza proces spalania tkanki tłuszczowej
  • ogranicza wchłanianie przez organizm tkanki tłuszczowej
  • odchudza

slimica skład działanie i efekty stosowania opinie z forum

Slimica – opinie 

Wyrywkowe wiadomości osób, o których wcześniej pisałem.

“Witam. Tak stosowałam Slimica i jestem zachwycona. Nie żebym schudła 10kg bo w 1mc spadło mi 5 ale jestem bardzo zadowolona. Po samym środkiem zastosowałam się do dwóch zaleceń jakie wyszły mi w ankiecie. Czyli ograniczyłam podjadanie słodkich wafelków  w czekoladzie no i piłam więcej wody. I tyle… to + Slimica zrobiło robotę.”

MoniKa85

“Powiem Panu tak. W swoim życiu nałykałem się już kurna tylu magicznych specyfików że powinienem być mistrzem kulturystyki a warzę dalej 90kg. Slimica test trochę inna, przynajmniej nie obiecują że zrzucę w 1mc 15kg. A 5 do 7. Wyszło mi że spożywam za dużo błonnika i słodyczy, wystarczyło je ograniczyć plus łykać Slimica i poszło 6kg w miecha i jest git. Teraz zaczynam 2gi miesiąc tylko jeszcze muszę wody więcej pić i pewnie ujdzie mi też 6 albo i więcej. Tak więc polecam.”

Andrzej75xyz

“No stosowałam i stosować będę. Z wyniku jestem zadowolona bo ubyło mi trochę w boczkach i na buzi. A ile to nie będę Panu pisać bo kobiety o wiek i wagę się nie pyta 🙂 Ale jak najbardziej wart jest swojej ceny.”

PaulinaMOR

“Panie a co ja mam Ci napisać. Niema nic za darmo i nic nie działa samo… przy stosowaniu Slimica muszę się pilnować aby pić 1,5l wody dziennie i już nie jem codziennie wafelków ani słonych orzechów. Co nie ukrywam na zdrowie mi wyszło aczkolwiek czasem kusi hehe wiesz Pan sam jak czasem jest. Osobiście nie sądziłem że takie 2 małe zmiany z tym Slimiką zrobią taką robotę bo schudłem 15kg w 2 miesiące.”

RadekWAWA

Slimica – cena, gdzie kupić, czy warto? Opinia redakcji.

Naszym zdaniem, patrząc przez pryzmat opinii, podejścia oraz składników zawartych w Slimica jest on jak najbardziej godny polecenia. Na rynku dostępnych ogrom preparatów wspomagających odchudzanie ale Slimica znaczącą się wyróżnia na ich tle, część firm po sukcesie Instytutu zaczęło go kopiować. Co za tym idzie osoby go poszukujące są narażone na zakup podróbek o innym składzie, co przekłada się jednocześnie na skuteczność. My podpisujemy się tylko i wyłącznie pod oryginalnym preparatem Slimica®

Minusem jest to iż niema jeszcze bezpośredniego “koszyka” gdzie na skróty można zamówić wybrany dla nas preparat i konieczne jest aby raz jeszcze wypełnić ankietę i przejść przez analizę naszego organizmu na stronie Instytutu Odchudzania.

Dla państwa wygody oraz bezpieczeństwa zakup poniżej zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do strony producenta.

Instytut Odchudzania

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?