Odchudzające plastry Sliminazer. Cena, opinie, skład. HIT czy kolejny KIT? 4.5/5 (128)

Kilka tygodni temu na Polskim rynku preparatów na odchudzanie pojawiła się nowość. Plastry Sliminazer, które spowodowały spore zamieszanie obiecywanymi efektami utraty wagi.

W internecie od razu pojawiły się pytania: 

Sliminazer jak  używać?

Sliminazer cena, Czy warto kupić?

Sliminazer jakie opinie na forum?

“Sliminazer opinie lekarzy”

Przeszukaliśmy wiele tematycznych forów, portali, aby zebrać wszystkie… Te dobre i te złe informacje w jednym miejscu.

Na początku jednak warto poznać skład. Aby odpowiedzieć na pierwsze (jedno z ważniejszych pytań) czy plastry Sliminazer są bezpieczne?

Sliminazer plastry skład

opakowanie plastrów sliminazerPlastry odchudzające Sliminazer jak zapewnia producent działają w tak zwanym systemie transdermalnymOznacza to że przyklejając go na skórę składniki są uwalniane do ogranizmu w sposób stały przez określony czas. Dzięki czemu organizm ma stały dostęp do danych substancji w określonej dawce przez określony czas.

Producent plastrów zapewnia że ich stosowanie przez okres 30 dni przyśpieszy metabolizm, zahamuje apetyt oraz pomoże zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej aż do 67%. Czy jest to możliwe? Wydaje się to aż nieprawdopodobne aby w 1 mc pozbyć się ponad połowy zalegającego w naszym organizmie tłuszczu. Zerknijmy zatem na skład.

Ekstrakt z owoców Guarany poprawia wydolność organizmu oraz poprawia koncentracje

Kapsaicyna — poprawia ukrwienie w przewodzie pokarmowym zwiększając tym samym przemianę materii

Kwas hydroksycytrynowy (HCA) — ogranicza apetyt poprzez uczucie sytości, przyśpiesza spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej (dodatkowo obniża poziom cholesterolu)

L-karnityna — aktywnie spala nagromadzony tłuszcz, przyśpiesza procesy metaboliczne (tłuszczów) – jest niezastąpiona przy spalaniu tkanki tłuszczowej.

Jagody acai kopalnia zdrowego błonnika przyśpieszającego przemianę materii, daje duże poczucie sytości

Ekstrakt z zielonej herbaty — zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej podczas snu.

Plastry nie zawierają żadnych składników chemicznych.

Sliminazer plastry opinie forum

Na portalach i na forach można znaleźć pozytywne jak i negatywne opinie na temat plastrów Sliminazer:

sliminazer opinie kafeteria forum wizaz

Czy też:

sliminazer opinie forum

Negatywne opinie odnoszą się zazwyczaj do długiego czasu przesyłki (do 3 dni roboczych) co dla niektórych osób jest zdecydowanie za długi.

Średnio osoby w ciągu trzech tygodni osoby traciły w okolicy 5-7 kg co jest dobrym wynikiem. Natomiast u osób stosujących plastry przez okres tygodnia średnia utrata wagi jest w przedziale 1-3 kg.

Osoby dodatkowo chwalą sobie, iż mają więcej energii oraz lepiej się wysypiają. Najczęściej powtarzające się dodatkowe korzyści to:

 • lepsze samopoczucie
 • rzadsze podjadanie
 • więcej energii
 • efekty widoczne już po pierwszych 7 dniach stosowania
 • wygoda stosowania

opis stosowania plastów sliminazer

Sliminazer plastry jak stosować

Producent pisze, iż powinno się stosować 1 plaster dziennie przez 12h. Po czym kolejny nakleić po 12h przerwy. Dla przykładu naklejamy  plaster o godzinie 10:00 i zdejmujemy o 22:00. A kolejny naklejamy w kolejnym dniu o 10:00.

Sliminazer plastry allegro, ceneo, apteka? Gdzie kupić?

Po sukcesie plastrów Sliminazer na rynku pojawiło się wiele podróbek przypominających z opakowania i kolorystyki oryginalny preparat. Na chwilę obecną nie można kupić plastrów Sliminazer w aptece, a wyłącznie na oficjalnej stronie producenta www.sliminazer.com.pl

Sprzedaż jest prowadzona tylko i wyłącznie przez internet z racji marż, jakie naliczałby by sklepy pośrednie. Dlatego na oficjalnej stronie producenta można je nabyć za najniższą cenę na rynku oraz jest gwarancja, że w ręce trafi oryginale opakowanie plastrów.

Link do oficjalnej strony plastrów Sliminazer:

www.sliminazer.com.pl

18 KOMENTARZE

  • Pani Ireno,

   Opakowanie zawiera 30 plastrów. Producent zaleca aby po 12h odkleić plaster a nowy nakleić w innym miejscu (pomijając miejsca o uszkodzonym naskórku). W takiej sytuacji jedno opakowanie starcza na 15 dni. Z drugiej strony sporo osób nakleja tylko jeden plaster dziennie, wtedy opakowanie starcza na dłużej.

 1. Mam pytanie. Czy mając nalepione plastry można pływać w basenie? Mam tu problem ponieważ 3 razy w tygodniu chodzę na pływalnię. Pozdrawiam.

  • Panie Krzysztofie,

   może tutaj być problem. Producent pisze iż należy plaster nakleić na czystą i osuszoną skórę co sugeruje iż nie powinno się z nimi pływać. Aczkolwiek jeśli np. chodzi Pan na basen z rana to plaster może Pan spokojnie nakleić po basenie a kolejny wieczorem. Jeśli zaś preferuje Pan inne godziny pływania to watro tak dobrać godziny naklejania plastra aby była ciągłość 12h.

  • Pani Karino,

   ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Jedni gubią 7 inni 13 kg w ciągu miesiąca. Można z tego wywnioskować iż trzeba by się nastawić na około 3-4 miesięczną kurację.

 2. czyli np zakładam rano o 11 ściągam o 23 i następnego dnia znowu o 11 naklejam? I tak przez 3 miesiące? Bo zamówiłam 3 opakowania 🙂

  • Tak. Składniki zawarte w plastrach są pochodzenia naturalnego tak więc nie kolidują w żadnym stopniu z pigułkami antykoncepcyjnymi. Można stosować bez obawy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?