Snoril na chrapanie i bezdech senny. Cena, opinie, rezultaty – HIT czy KIT? 4.56/5 (146)

opaska snoril przeciw chrapaniu

Chrapanie jest dolegliwością uciążliwą zarówno dla chrapiącego, jak i dla jego otoczenia. Należy jednak pamiętać, że choć jest dokuczliwe, stanowi wyłącznie oznakę poważniejszego problemu – niedrożności górnych dróg oddechowych. Czy opaska na głowę Snoril może być ratunkiem dla osób zmagających się z chrapaniem i bezdechami sennymi?

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Czym jest Snoril?

W odróżnieniu od innych preparatów, mających pomóc zlikwidować problem chrapania, Snoril to nie kolejne tabletki. To opaska, wykonana z materiałów najwyższej jakości, które pozwolą skórze oddychać w nocy. Opaska dopasuje się do każdego kształtu głowy i jak zapewnia producent, poprzez specjalne ułożenie żuchwy, ma skutecznie blokować chrapanie.

Opaską zainteresowaliśmy się głównie dlatego, że wydała się czymś zaskakującym i innowacyjnym na tle preparatów doustnych. Fizyczna korekta ułożenia szczęki jest w naszej opinii racjonalną metodą na powstrzymanie chrapania. Pora jednak przyjrzeć się bliżej opasce, aby móc sprawdzić dogłębnie tę tezę.

Snoril – działanie opaski przeciw chrapaniu

Problemy z chrapaniem wynikają najczęściej z niedrożności na poziomie nosa, gardła lub głośni. Przyczyną może być także nieprawidłowe ułożenie żuchwy i zbyt słabe napięcie mięśni krtani. Jak walczy z tym Snoril?

Przede wszystkim delikatnie ciągnie głowę ku górze, dzięki temu pozwala na bardziej swobodny przepływ powietrza i łatwiejsze oddychanie, podczas snu. Snoril wzmacnia także mięśnie krtani, które podczas zwiotczenia, ulegają wibracjom. To właśnie te wibracje nazywamy chrapaniem. Opaska skutecznie wzmacnia krtań, by wyeliminować przeszkadzające dźwięki.

Opaska ma jeszcze jedną ważną właściwość. Jej działanie pozwala wyeliminować wybudzanie się w trakcie snu. Dlatego sen staje się spokojny i jednostajny, a poziom energii następnego dnia wzrasta.

Jakie są efekty stosowania opaski Snoril?

W pierwszej kolejności opaska likwiduje przyczynę chrapania, dzięki prawidłowemu ustawieniu żuchwy. W efekcie tego mięśnie krtani będą mocniejsze i przestaną drgać podczas oddychania. Przez całą długość snu przepływ powietrza będzie prawidłowy, a oddychanie bardziej swobodne.

Stosowanie opaski Snoril pozwoli spokojnie przespać całą noc, a także zapobiec ryzyku wystąpienia niebezpiecznego dla zdrowia, bezdechu nocnego. Dlatego efekty stosowania będą miały kompleksowy wpływ nie tylko na usunięcie chrapania, ale także na towarzyszące mu, negatywne konsekwencje.

Opaska SnorilPreparaty w kapsułkach
Szybki efektDługie oczekiwanie na rezultaty
Prawidłowe ustawienie żuchwy, długotrwały efektDziałanie doraźne
Jednorazowy zakup - możliwość nieskończonego używaniaKonieczność dokupowania kolejnych opakowań

Jak stosować Snoril?

Zastosowanie opaski jest bardzo proste. Zapięcie znajdujące się na górnej części produktu, pozwala dopasować rozmiar do każdej głowy. Snoril zakładamy tak, aby przylegał do skóry głowy i podbródka, jednak nie tworzył przy tym ucisku.

rzepy opaski Snoril służące do regulacji zapięcia
Zapięcie

Szerszy element opaski umieszczamy na podbródku.

element opaski do umieszczenia na podbródku
Element na podbródek

W specjalnie dedykowane otwory wkładamy uszy a węższą część, na której znajduje się zapięcie, umieszczamy na górnej części głowy. Cały proces zakładania potrawa zaledwie kilkanaście sekund.

Otwór na ucho w opasce Snoril
Otwór na ucho

Czy stosowanie opaski Snoril jest bezpieczne?

Snoril to produkt przetestowany i całkowicie bezpieczny. Nie wywołuje żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Producent zapewnia, że opaska została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, które nie wywołuje alergii i pozwolą skórze na swobodne oddychanie, przez całą noc.

Jaka jest cena opaski?

Regularna cena opaski wynosi 317 zł, co nie ukrywamy jest dość sporym wydatkiem. Aczkolwiek raz na jakiś czas producent organizuje promocję podczas której można ją nabyć za 229 bądź nawet za 137zł.

Jednak, kiedy weźmiemy pod uwagę ceny terapii, które mają likwidować chrapanie, a także koszt produktów i preparatów konkurencyjnych, trzeba przyznać, że koszt opaski Snoril, w stosunku do efektów jej działania, daje dobry bilans stosunku jakości do ceny.

Gdzie można kupić Snoril? 

Oryginalna opaska Snoril jest dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie producenta www.snoril.pl. Ponieważ produkt zbiera bardzo dobre opinie użytkowników i specjalistów, w internecie pojawia się coraz więcej podróbek.

Właśnie dlatego, zakupu warto dokonywać tylko i wyłącznie poprzez oficjalny kanał sprzedaży. Podobne produkty sprzedawane na serwisach aukcyjnych mogą być produkowane ze znacznie niższej jakości materiałów. Również efekty stosowania mogą być niezadowalające.

WAŻNE: Oryginalne opakowanie jest dodatkowo zaplombowane.

naklejana plomba na opakowaniu opaski snoril zapewniająca oryginalność produktu
Plomba

Snoril – opinie na temat opaski

Na podstawie opinii osób z forum można stwierdzić, że produkt jest skuteczny i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Jedyne głosy niezadowolenia pochodziły od osób, które źle oceniły opaskę ponieważ nie podobał im się jej kolor (granatowy) i chciałyby mieć możliwość zamówienia białej bądź czarnej wersji opaski.

Najczęściej powtarzające się opinie dotyczyły kwestii takich jak:

  • Zauważalna poprawa jakości snu
  • Zaprzestanie zgrzytania zębami
  • Ustanie porannych bólów głowy
  • Wyeliminowanie senności w ciągu dnia

Oczywiście warto przyjrzeć się konkretnym opiniom na temat opaski Snoril. Czy warto ją kupić? Wbrew pozorom, osoby które wypowiadają się na forach i blogach dotyczących chrapania, jest bardzo dużo. To tylko potwierdza jak powszechny i poważny jest to dla nich (i dla ich bliskich) problem.

Ich wypowiedzi odnośnie opaski są w znacznej większości pozytywne. Zgodnie z zapewnieniami producenta, opaska zapobiega chrapaniu, poprawia jakość snu a co najważniejsze usuwa odgłosy wydawane podczas chrapania.

Podsumowanie – opinia redakcji

Niektórzy mogą lekceważyć problem chrapania, nie zdając sobie sprawy z tego, jak daleko posunięte, mogą być jego konsekwencje zdrowotne. Nieprzyjemny dźwięk nie tylko będzie przeszkadzał innym domownikom, może także prowadzić do przewlekłego niewyspania, a nawet nocnego bezdechu.

W naszej opinii, Snorill to bardzo dobry produkt. Opaska jest mało inwazyjna, nie trzeba łykać żadnych kapsułek, nie trzeba wykonywać żadnych specjalnych przygotowań, do tego by Snoril zaczął działać już pierwszej nocy.

Poza prostym użytkowaniem, plusem są także wykorzystane materiały. Pozwalają one na swobodne oddychanie skóry, przez całą noc. Dodatkowo każdy użytkownik będzie mógł liczyć na spokojny sen i więcej energii każdego dnia.

Chcielibyśmy jedynie przypomnieć, że najlepszym i jedynym bezpiecznym sposobem na zakup opaski Snoril, jest oficjalna strona producenta. Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio na stronę producenta:

www.snoril.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

14 KOMENTARZE

  1. Długo się wzbraniałam przed takim czymś, bo wydawało mi się to dziwne… ale kolega długo mnie przekonywał i pomyślałem sobie…aaa co mi tam, spróbuję. Cena dość wysoka, ale warto!!! Przede wszystkim śpie spokojnie. Nie mam innych domowników, ale potrafiłem chrapać tak, że się budziłem aż w nocy! Dodatkowo te materiały naprawdę ok, nie mam spoconej skóry twarzy, nic z tych rzeczy. Dlatego polecam serdecznie Państwu.

  2. Kupiłem Snoril jakiś miesiąc temu, bo dość już miałem tego, że rodzina narzeka i się śmieje, a ja nie mogę się wyspać, bo cały czas się budzę. Eleganckie pudełeczko przyszło całkiem szybko, w środku wszystko co potrzebne. Opaska miła w dotyku i prosta w założeniu. Pomogła już pierwszej nocy. Dawno się tak nie wyspałem. Teraz korzystam z niej prawie codziennie i jestem bardzo zadowolony.

  3. Opaskę Snoril kupiłam dla męża. Popatrzyłam na to, że skład produktu to naturalne materiały wysokiej jakości, popatrzyłam na opinię innych użytkowników, poczytałam trochę w internecie i zdecydowałem się na zakup. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo już po kilku dniach mąż zaczął chrapać mniej.

  4. polecam, pierwsza noc jest trochę dziwna i trzeba się przyzwyczaić. Zresztą podobnie miałem z nakładką na zęby (zgrzytam w nocy) a teraz dziwnie mi się bez niej śpi (kto ma problem ze zgrzytaniem wie o czym mówię). Opaska daje radę, zazwyczaj chrapałem jak wypiłem piwko potem coraz częściej. Odkąd zakładam na noc snoril problem ustąpił tak więc polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?