Sugarept dla diabetyków na usprawnienie pracy trzustki. Skład, działanie, rezultaty. HIT czy KIT? 4.24/5 (193)

opinie o sugarept skład działanie cenaCukrzyca to choroba, w której należy przestrzegać wielu zasad i dbać o dietę oraz tryb życia. Ostatnio na rynku pojawił się preparat, który ma zwiększyć ilość wydzielanej insuliny i wspomóc kontrolowanie apetytu. Czy taki preparat może poprawić komfort życia diabetyków? Producent środka Sugarept twierdzi, że tak, a jak jest naprawdę? Przekonajmy się!

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Sugarept – Skład

Po wnikliwej analizie składników Sugarept można stwierdzić, że są one naturalnymi ekstraktami, które nie wywołują skutków ubocznych, jeśli zostaną zastosowane zgodnie z zaleceniami. Producenci zwracają szczególną uwagę na składnik o nazwie gymnema sylvestre – to roślina, w której występują silne glikozydy, znane ze swojego wpływu na pracę komórek trzustki. Wyciąg ma chronić również przed nadmierną produkcją glukozy.

Kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L.) – dzięki swoim właściwościom

obniża poziom glukozy we krwi, wspomaga trawienie w dolegliwościach przewodu pokarmowego, przeciwdziała zaparciom, wzmacnia organizm oraz działa antybakteryjnie.

Morwa biała (Morus alba) – jest rośliną, z którą lekarze oraz farmakolodzy wiążą ogromne nadzieje. Ciekawostką jest że spożywanie jej owoców od wieków jest stosowane w medycynie ludowej (szczególnie w Afganistanie) gdyż przynosi znaczną ulgę w stanie osłabienia organizmu – między innymi zbija gorączkę. Ale dziś już wiemy jak bardzo ta roślina jest pomocna diabetykom ponieważ obniża poziom glukozy we krwi. Jej liście zawierają sporo witamin z grupy B: B1, B2, B6 oraz witaminę PP. Znajduje się w nich również duża grupa flawonoidów, które działają antyoksydacyjnie. To właśnie one zwalczają wolne rodniki, oraz zwalczają powikłania cukrzycy. 

Morwa niała

Gorzki melon (Momordica cha­ran­tia) – znany jako “insulina w roślinie”. Zespół naukow­ców z Insty­tutu Badań Medy­cznych Gar­vana w Syd­ney (Aus­tralia) oraz Insty­tutu Mate­ria Med­ica w Szang­haju (Chiny) wyi­zolował z tej rośliny cztery związki, które potwierdzają jej działanie walce z cukrzycą typu II. Dia­betycy, którzy uzupełniają swoją dietę Momordica cha­ran­tia, bardzo szy­bko obniżają poziomu cukru we krwi do nor­mal­nych wartości.

W opublikowanym w 2006 roku artykule Panacea [Nr 2(15) kwiecień — czer­wiec 2006 r.] prof. dr hab. Kaz­imierz Głow­n­iak i mgr farm. Jarosław Widel­ski piszą:

“Dal­sze bada­nia wyjaśniły dokład­niej mech­a­nizm obniża­nia poziomu cukru we krwi przez „Momordica cha­ran­tia”, pole­ga­jący na zwięk­sze­niu liczby komórek ß w trzustce, zwięk­sze­niu zuży­cia glukozy w wątro­bie i mięś­ni­ach, inhibicję enzymów glukozo-​6– fos­fa­tazy, 6-​bifosfatazy w wątro­bie oraz sty­mu­lację obec­nej w czer­wonych krwinkach i wątro­bie dehy­dro­ge­nazy glukozo-​6-​fosfatazy.

Koci pazur (Vilacora lub Czepota puszysta –Uncaria tomentosa) – pochodzące z lasów deszczowych zioło stosuje się w leczeniu:

 • nadciśnienia
 • astmy
 • schorzeń układu nerwowego
 • reumatyzmu
 • artretyzmu
 • nadciśnienia
 • cukrzycy

Sugarept – Rezultaty i opinie

sugarept forum

Recenzje klientów, którzy mieli okazję skorzystać z pomocy Sugarept są pozytywne. Efekty, które zauważają już po 3-4 tygodniach stosowania, to:

 • Wyrównanie poziomu cukru we krwi
 • Wyciszenie chorób towarzyszących cukrzycy
 • Uczucie sytości i brak ochoty na słodycze

Sugarept obniża także poziom ,,złego” cholesterolu oraz zwiększa ilość wydzielanej insuliny nawet 2-krotnie. Wszystko to powoduje, że osoba stosująca preparat systematycznie ma nie tylko lepsze wyniki badań, ale również czuje się lepiej i ma więcej energii na co dzień.

Sugarept – cena i gdzie kupić preparat

Sugarept można zakupić jedynie na stronie producenta za 317 zł. Radzimy jednak poczekać na promocję, dzięki której cena produktu spadnie do 209 lub nawet 157 zł. Producent oferuje także dni darmowej dostawy i specjalne promocje dla osób, które dokonują zakupu Sugarept po raz pierwszy. Zarówno z uwagi na wysokie zniżki, jak i ze względu na najwyższą jakość i bezpieczeństwo – zalecamy zamawiać preparat tylko ze strony producenta.

Produkt ma przetestowany i naturalny skład, dlatego diabetolodzy nie widzą żadnych przeciwwskazań do codziennego stosowania preparatu. Należy jednak pamiętać, że cukrzyca to poważna choroba, dlatego oprócz kuracji tabletkami Sugarept warto także być pod stałą kontrolą lekarzy.

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy link bezpośrednio do strony producenta:

sugarept.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

4 KOMENTARZE

 1. Emocje rosną stopniowo:
  – pierwsze opakowanie nie wywołało obniżenia cukru, były natomiast zaskakujące zmiany metaboliczne
  – drugie opakowanie to już obniżenie poziomu cukru na czczo 90-110
  – trzecie opakowanie /kontynuacja/ utrzymuje się poziom cukru na czczo w granicach 90-110

 2. Zastanawiam się ile tych kapsułek trzeba brać w ciągu dni bo czytam różne informacje raz jedną dziennie raz trzy kapsułki. A w opakowaniu jest 30 tab tak?

  • Na stronie producenta masz napisane jasno że należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie i nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?