Vellafoot – skuteczność nowej metody na halluksy. Jak działa korektor i jakie są efekty jego stosowania? 4.76/5 (136)

udana kuracja vellafoot

Halluksy są bolesnym i mało estetycznym problemem. Przeszkadzają w aktywności fizycznej, a w wielu przypadkach nawet w zwykłym chodzeniu. Czy operacja na halluksy jest jedynym sposobem, żeby pozbyć się koślawych paluchów? Producenci Vellafoot przedstawiają korektor jako innowacyjną i zupełnie nieinwazyjną alternatywę dla bolesnego zabiegu. Jak sprawdzi się w realnym starciu z halluksami?

Z poniższego artykułu dowiesz się:

Co to jest Vellafoot?

Vellafoot to korektor ortopedyczny, którego noszenie pomaga powstrzymać dalsze postępowanie halluksów. Zmniejsza także ból w obrębie krzywego palucha i sprawia, że mięśnie oraz więzadła stają się mocniejsze.

Halluksy są chorobą zwyrodnieniową, która dotyka jedną lub dwie stopy jednocześnie. Przyczyną może być zarówno genetyka, jak i zmiany, czy zniekształcenia powstałe w wyniku zbyt dużego obciążania stóp. Rozwijająca się koślawość palucha jest uciążliwa, bo komplikuje poruszanie się, powoduje przenikliwy ból, a dla wielu osób stanowi także poważny problem estetyczny.

Vellafoot opinie po kuracji

Jak działa Vellafoot i czemu zawdzięcza swoją skuteczność?

W zestawie Vellafoot znajduje urządzenie zbudowane z szyn stabilizujących stopę oraz opaski, która bez problemu dopasowuje się do kształtu każdej stopy. Korektor zawdzięcza swoje cenne możliwości specjalnej, motorycznej konstrukcji. To właśnie jej zastosowanie powoduje, że noszenie Vellafooot nawet przez cały dzień jest wygodne i umożliwia normalne funkcjonowanie – bez bólu i bez nadmiernego przeciążania stóp.

Vellafoot stworzono z materiału, który zawiera w sobie mikroskopijne cząsteczki materii, która zachowuje się dokładnie tak ja stopa. Dzięki temu nawet regularne noszenie tego korektora nie wiąże się z żadnym dyskomfortem – aparatu Vellafot praktycznie w ogóle nie czuć na nodze.

Efekty stosowania aparatu Vellafoot a bezpieczeństwo

Halluksy nie powstają z dnia na dzień – deformacja postępuje stopniowo i dlatego jej objawy mogą wydawać się początkowo zupełnie niegroźne. Tymczasem czujność powinny już wzbudzić objawy taki jak: bóle w śródstopiu, częste pojawianie się odcinków na stopach, utrudnione poruszanie się oraz powiększające się wybrzuszeniu przy dużym paluchu.

W sytuacji, gdy dotychczas jedynym słusznym rozwiązaniem wydawała się operacja na halluksy. Jest to jednak metoda inwazyjna i wymagająca dłuższej rekonwalescencji. Rozwiązanie w postaci korektora ortopedycznego wydaje się być całkiem sensowne.

Działanie korektora Vellafoot na halluksy:

  • Powstrzymuje dalszego rozwoju halluksów
  • Poprawia ukrwienie naczyń krwionośnych
  • Regeneruje uszkodzone tkanki w stopie
  • Likwiduje bóle w okolicy śródstopia
  • Usuwa się uciążliwych odcisków na stopach
  • Ułatwia chodzenie i codzienne funkcjonowanie

Motoryczna konstrukcja aparatu Vellafoot pozwala nosić to urządzenie przez całą dobę, także z obuwiem. Jako że kształt i rozmieszczenie poszczególnych szyn zostało dokładnie przetestowane, nie trzeba się obawiać żadnych skutków ubocznych. Trzeba jednak pamiętać, że zawsze w razie jakichkolwiek niepewności, warto skonsultować się ze swoim ortopedą lub lekarzem ogólnym.

Efekty kuracji można zauważyć niemalże od razu – ból w okolicach zdeformowanego palucha stopniowo łagodnieje. Zmniejsza się także wielkość obrzęku przy halluksie. W ciągu kolejnych tygodni ułożenie kości systematycznie się poprawia, zanika też bolesny stan zapalny.

opinie kobiety o Vellafoot
Piękne, zdrowe kobiece stopy bez haluksów.

Vellafoot – opinie o korektorze na halluksy

Problem halluksów jest na tyle poważny, że nie ustępuje samodzielnie. Odpowiednio wczesne reagowanie na wszelkie niepokojące objawy w obrębie stóp, pomoże powstrzymać dalszą ich deformację.

Osoby, które cierpią z powodu koślawości palucha, są zmuszone rezygnować z wielu codziennych aktywności. Niektórzy decydują się na operację usuwania halluksa, jednak nie zawsze przebiega ona pomyślnie. Wiąże się też z kilkumiesięcznym gojeniem stopy oraz koniecznością odpoczynku dla lepszej regeneracji stopy.

Ludzi poszukujących łatwiejszego i mniej bolesnego sposobu jest jednak wiele. Na ich komentarze można natrafić pod opiniotwórczymi blogami i na forach dotyczących leczenia halluksów. Większość z nich przyznaje, że maści nie są skuteczne i jedyne co mogą zaoferować to załagodzenie bólu.

Osoby, które stosowały lub nadal stosują Vellafoot zauważają, że jest to metoda wiele bardziej przystępna niż operacja, czy różnego typu preparaty zewnętrzne. Trzeba jednak zawsze pamiętać, że rezultaty w przypadku halluksów są kwestią bardzo indywidualną, a czas kuracji jest ściśle uzależniony od rodzaju i stadium halluksów.

Gdzie kupić Vellafoot w najlepszej cenie – apteka, producent, czy aukcja?

Korektor Vellafoot można zamówić obecnie wyłącznie poprzez stronę producenta. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest chęć dostarczenia sprawdzonego i skutecznego urządzenia w dobrej cenie. Ograniczając się do dystrybucji wyłącznie na swojej oficjalnej stronie, producent chce zapewnić najlepszy produkt, który będzie można stosować każdego dnia, bez obaw o niepożądane efekty uboczne.

Spoglądając na szybkość procesu zamówienia Vellafoot, atrakcyjną cenę oraz czasowe obniżki, poszukiwanie korektora w innych miejscach okazuje się być bezcelowe. Dodatkowo, należy pamiętać, że tylko producent – jako potwierdzone źródło – może zapewnić pełną gwarancję jakości.

Vellafoot – podsumowanie

Vellafoot to aparat na halluksy,  w którym zastosowano innowacyjną konstrukcję motoryczną. Jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którym problemy z halluksami przysparzają bólu i odbierają radość z życia. Długość stosowania korektora Vellafoot jest kwestią indywidualną, przyjmuje się jednak, że warto go nosić co najmniej 4 godziny dziennie.

Konstrukcja Vellafoot jest stabilna, a jednocześnie na tyle elastyczna, aby dopasować się bez problemu do każdej nogi. Systematyczne stosowanie korektora pomaga pozbyć się stanu zapalnego, wyeliminować obrzęk w okolicy koślawego palucha i stopniowo skorygować kość ze zwyrodnieniem.

Kuracja z aparatem Vellafoot jest bezpieczna – nawet całodzienne noszenie korektora nie powoduje ucisku ani bólu. Choć długość kuracji jest uzależniona od osobistych predyspozycji, warto stosować Vellafoot przez co najmniej 8 tygodni.

Poniżej zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony producenta gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie.

www.vellafoot.pl

PRZEGLĄD RECENZJI
Skuteczność
Dostępność
Opinie
Opinie na forach
Cena
Jakość
Stosunek ceny do jakości
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Tutaj wpisz komentarz
Jak chcesz się przedstawić?